Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scherier

    csendes tag

    Teljesen egyetértek veled.
    Nekem az egész második rész egy nagy csalódás volt. Rettenetesen vártam már, nem csak a kíváncsiság miatt hogy-hogy folytatódik, hanem hogy miket JAVÍTNAK ki benne.

    Nehéz dolog mert az első rész tökéletes volt.Ugyan két dolog nem tetszett, hogy a bolygókon minden épület barlang, és a bejárható űrhajók is ugyanolyan térképűek voltak.
    A másik, kevés bolygó forma volt, de ennek ellenére élvezetes volt bejárni őket, és kutatni a dolgok után.

    A második rész sztorija nem rossz, habár Liara nagyon gyenge pont, teljesen más személyiség lett, én is az első részben őt választottam, mert Thálit nem lehetett, de itt akkor se választanám ha lehetne.

    A legnagyobb bajom a második résszel hogy ez már nekem nem játék, hanem olyan mintha egy film lenne amiben te alakítod ugyan a történetet, de ugye ezt is csak két féle képpen tudod hiába van rengeteg választási lehetőség. Azért film mert pont az rpg elemek tünnek el. Eltűnik a lootolás öröme, hogy na ha ezt feltöröm mi lesz benne milyen páncél vagy fegyó. Ráadásul szuper jól kivolt találva a páncélok és fegyverek összerakása. Minden ellenségre cserélhettél lőszert stb. Nagyon nagy varázsa volt az elsőnek hogy kinek milyen fegyvert adok miket pakolok bele. A páncélok is hogy mihez adjanak bónuszt, emlékszem mennyit kutattam a legjobb azt hiszem IX-es fekete kvarián páncélt.

    A második részben nincs a zsoldosnak képessége, mert csak a tárat cserélgeti, amit ugye az elsőben simán a fegyverbe raktál, és ehhez jöttek a képességek.

    Medigél-omnigél. Második részben?? Hova lett? Mi ez a baromság itt a medigél a feltámasztó. wááá

    Az első részt végignyomtam vagy 6szor, minden fokozaton, mindkét "oldallal", de lehet a másodikat nem fogom.

Új hozzászólás Aktív témák