Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz grafnet #6013 üzenetére

    Stabil kiadás a beta fejlesztési folyamat szakaszosan lezárt változata (kvázi régebbi beta kiadás).

    Ebből következik, hogy beta (fejlesztői) kiadásba új bugok könnyebben bekerülhetnek, amit közben a stabil kiadásig vagy javítanak, vagy nem, ezért olyan is előfordulhat, hogy stabil kiadás olyan bugot hordoz, amit a beta kiadásban már javítottak.

    Stabil vs. Beta megint egyéni preferencia kérdése:

    - Aki a fejlesztés eredményeit, új funkciókat várakozás nélkül szeretné megtapasztalni, örömét leli a heti frissítésekben kíváncsian várva a változásokat és nem riad vissza esetleges kisebb bugoktól, annak beta kiadás a jobb alternatíva. Mint pl. nekem, én ROM frissítés függő vagyok ;] naponta telepítem zárt beta frissítéseket és ez is kevés...

    - Akit mindezen (beta) "izgalmak" hidegen hagynak, aki a heti frissítések telepítését nyűgnek, kockázatosnak, esetleg túl nagy kihívásnak érzi, továbbá képes 2-3 hónapot frissítés nélkül kivárni kényemet, "biztonságot" helyezve előtérbe, annak Stabil kiadás a jobb alternatíva. Fateromnak pl. Stabil kiadást tettem fel, mert Ő pont ebbe a kategóriába tartozik, de ez korántsem baj, minden ember más szűrőn keresztül látja a világot...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák