Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Polllen #18 üzenetére

    A kommunista beidegződést nem Norvégiára értettem, hanem a kedves fórumtársak első reakcióira, akik azt mondják, hogy mindig minden innováció és/vagy korlátozás káros.

    Ha úgy érzed, hogy a csak zetorral szánthatsz jellegű megkötések nem tiszességesek, akkor nagyon sok céget feljelenthetnél most rögtön, pl. McDonalds.

    Nekem az, hogy olyan drm-et csináltak, ami nem törhető fel percek alatt, már innovácó, figyelembe véve pl. a sony cd másolási védelmét, stb. stb.

    Engem nem az zavar, hogy te nem csak apple cuccon hallgathatod, engem az zavar, hogy egy cég (jelesül most az apple), beleöl egy halom csentót a fejlesztésbe, meg egy halom emberi erőforrást a különböző tárgyalásokba, hogy valami piaci előnyhöz jusson, és akkor rögtön bíróság meg ugatírozik a konkurrencia. Azért támogassa az apple a többi mp3 gyártóját, mert azok töketlen idióták voltak és nem bírták leverni a zeneszámok jogdíjait a kiadóknál?

    Hová lesz így az innováció, ha mindenkit beperelnek, aki legálisan ügyesebb volt a többieknél?

    Ezt annak ellenére mondom, hogy én leszek az utolsó, aki bármi pozitívat mond az apple cuccairól meg jobsról.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák