Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Blyan #244 üzenetére

    Már másik topikban kifakadtam.
    A symbian mára már egyet jelent az ósdi elavult döcőgős rendszerrel.
    Az is androidot vesz,aki azt sem tudja mi az pontosan. DE.
    Mostanra a legújabb frissítéssel teljesen jó már a symbian.Tök jó. Erre mi történik: bejelentik,hogy nem is oly soká megy a kukába a rendszer.
    Mondhatni évekig fejlesztik,és tökéletesítik a MeeGo-t renget pénzt beleölve. Vgre kihozzák,kiderül ,hogy brutálisan jó rendszer,és végre megvan a fegyver az ios és android ellen. Modern,gyors,innovatív,és jó.Már rögtön elsőre.És ki tudja mi mindent kaphatna még. Erreföl mivan? RÖGTÖN kukába vágják a rendszert,ami versenyképes. Ezzel kapásból lenullázva az N9 későbbi támogatottságát(ép elméjű ember nem fog meegora bármit is fejleszteni) Szóval az N9 sorsa már most megpecsételődött.Emellett kooperálni kezdenek a microsofttal.Már vagy 1 éve kapni winphone telókat.95%ban tök ugyanazt tudják.Nincs különbség. 1évvel utánuk kijön a Nokia egy újfajta "csempe" designnal,és tarolnak? ugyanmár. Az is tök ugyanolyan lesz mint bármelyik másik. :W :W
    A Nokia a csődbe menetel.

    Ha a Meegot tovább viszik?:mindenki aki szeretni még a Nokiát,az venné mint a cukrot,mert jó. Jönnének rá a programok dögivel,és idővel visszaszáll a ringbe az android és ios mellé. Sőt. szerintem lenne győzelmi esélye. Főleg amiatt,mert az android már inkább kézi pc. Ez a meego meg inkább telefonosabb.....
    Itt lenne a pillanat,hogy a még sok hívőt megtartsák és visszakapszkodjanak. Nem. fityiszt mutatnak,és mennek a winphonneal egy kaptafára,és a szakadékba....

    (ezzel a meegoo kukázással szerintem egyértelműen jelzik,hogy nem komplettek.Én simán visszaálnék Nokiára,ha ez a rendszer életre kapna...De n+1 winphonet ami még mindig le van maradva biztos nem kellene a Nokia felirat miatt.Más meg biztos megvette már valamelyikgyártónál.)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák