Új hozzászólás Aktív témák

  • kuszal

    tag

    válasz BobTail #992 üzenetére

    Hát igen, aki szereti a Nokia-át, annak csak az N9 lehet a következő :-D

    De félretéve a viccet, szerintem ennek az az oka, hogy annak idején az 5800-as egy jó telefon volt. Jó szolgáltatásokkal és szép kialakítással. Persze időközben jöttek a jobbnál, jobb telefonok, de ha őszintén a szívünkre tesszük a kezünket, akkor azok közül sok kompromisszumot jelentett volna az 5800-hoz képest (pl.: nincs benne navigáció vagy csak kemény pénzért lehet letölteni, nincs benne bluetooth fájl küldés, gagyi a névjegyzék, stb.) Persze bizonyos dolgokban már totálisan rommáverték az 5800-at, de ez nem is baj egy 3 éves telefontól. A Nokia későn, de még talán időben lépett az N9-el, és aki szerette az 5800-at, annak végre lett egy olyan alternatíva ami ésszerű választást jelentett az 5800 után.
    Arról nem is beszélve, hogy az N9 még szépre is sikerült :-)

    Én pl azért nem vettem Iphone-t, mert zavart, hogy csak 3,5"-os a kijelzője, hiába a hatalmas felbontás, ha a látható kép nem jelent nagy előrelépést az 5800 3,2"-os kijelzőjéhez képest. DE nagyon sokáig szemeztem a Galaxy S II-vel, de ott meg az volt a bajom, hogy a telefon fizikailag nagyon nagy. Tetszett a nagy kijelző, de a telefon is nagy volt a kijelző körül :-) Na ekkor került képbe az N9. Hiszen a kijelzője nagy, mert 3,9"-ra senki sem mondhatja, hogy kicsi. Persze nem a legnagyobb, de ez nem baj, és a nagy kijelzőhöz tartozik egy korrekt, még kényelmesen használható fizikai méret.

    De persze lehet, hogy az okfejtésem hülyeség, de ez van (még új a telefon és kicsit elfogult vagyok :-D)

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

Új hozzászólás Aktív témák