Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat76

    őstag

    Megmondom őszintén ki nem szúrtam volna a lilásodást,ha nem olvasok utána és tesztelem a kijelzőt azzal kb 30!! szürke árnyalattal amit ez a Samsung AMOLED kijelző nem tud megjeleníteni.Persze zavar a dolog egy kicsit,főleg miután a HDMI sapka is –ÓVATOS!!! kinyitástól berepedt(
    A dolog nálam egyáltalán nem zavaró,nézegettem fényképeket is és nem lehet észrevenni.Felhivtam ma délután az egyik Nokia szervizt,kézségesek voltak rendeltek kijelzőt és persze cserélik,küldtem nekik e-mailt a hiba részletes leírásáról,képekkel ilusztrálva,mondván ŐK még nem találkoztak ilyennel,mondom MIIII VAAANNN???A legszomorúbb hogy erről régóta tud a Nokia,érdemi dolog mégsem történik,köteles lenne minden ilyen lészüléket visszahívni és egy újat!!!adni a szerencsétleneknek.Na most ugye felhivnak majd ha megjön a kijelző és cserélik,kérdezem Én mi a garancia arra hogy cserélt kijelző jó?,nem lilul,semmi.Még ha ott helybe a tesztképpel ellenőrzöm a kijelzőt és rossz,mondják -rendelünk egy másikat és majd hozd vissza…és ez meddig megy,nem egyről tudok aki ezt 3-szor eljátszotta.Közben 2X-3X-or darabokra :N szedik,ki tudja hol és milyen szerszámokkal,ezek után semmin nem csodálkozok,ja és szoftver cserével kezdik,ezt mondták a telefonba,”frissítik – mondom 1.2 van rajta,vagy már nálatok ott van Annácska?Hát ez nem ér ennyit :W ,kapjak vissza egy szétbarmolt telefont,talán jó kijelzővel,szánalmas!Ehhez se időm se energiám…élj vele együtt Te és az a kevés lúzer aki egyáltalán rájött és észrevette ezt a kiábrándító hibát egy ilyen drága készüléknél.Ez volt életem utolsó Nokia mobilja….Felháborító dolog,de hát ugye a profit mindenek felett….ez a mai világ SAJNOS!

    Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Új hozzászólás Aktív témák