Új hozzászólás Aktív témák

  • #74266624

    törölt tag

    Sziasztok!

    Telefoncsere előtt állok, ideje nyugdíjaznom a 3 éves K800-t. Tetszik az N8, átlag user vagyok, tehát telefonálok, sms-t írok, rádiót és zenét hallgatok, fotózok és időnként netezek. Emellett fontos lenne a stabil működés, jó anyaghasználat. Arra lennék kíváncsi miért sajnálják le olyan sokan az N8-at?! 16 gb, ingyen gps, hdmi, korrekt méret, igen jó kamera stb. Szóval tényleg nem értem.

    A gsmarena tesztet olvasva pl. nekem úgy tűnik az általam felsoroltaknak bőven megfelel (sőt) és még jól is néz ki. Bevallom tetszik pl. az SGS 2, most az a sztár, de megnéztem az egy papírvékony műanyag tepsi. Egy kézzel már kényelmetlen. Gyönyörű a kijelzője és nagyon gyors (10 percet próbálgattam), de azt olvasom melegszik, akksi gyorsan merül, ja és kb. 130-150 az ára. Illetve nekem az androidos fórumok kínainak tűnnek. Ott mindenki rom-okat, root-ot, meg lagfixet emleget, meg ezzel a rommal ennyit bír az akksi, amazzal többet, gyári romban x dolog nem túl jó stb. Szóval kissé tartok az androidos csúcskütyüktől, symbiant sokat használtam K800 előtt, megvettem pl.N82-t , kivettem a dobozból és elkezdtem használni, kész.

    Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

    Köszi
    Fecó

Új hozzászólás Aktív témák