Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee1227

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szerdán én is tulajdonosa leszek egy fekete 930-nak :K legalábbis azt ígérték a boltban, hogy addigra meglesz.
    Sokévi droid múltamat hagyom magam mögött, egy SGS3 kerül leváltásra.
    Most jutottam el addig, hogy napi szinten legalább egyszer falhoz akartam vágni, amiből elegem lett.
    Már kinőttem a mókolási időszakból, nincs kedvem állandóan azt nézegetni, hogy mikor tudok olyan romot rátenni, amivel az ALAP funkciókat viszonylag akadásmentesen meg tudom csinálni.
    Az utolsó csepp az volt, amikor parkoláshoz akartam küldeni egy sms-t, de újraindult a drága :W
    Ha nincs mellettem a fiam, akkor tuti földhöz b*szom, és még meg is taposom.
    Az utóbbi időben mindig akkor hagyott cserben, amikor a leginkább szükségem lett volna rá.
    Már régóta szemezek a WP rendszerrel, mert az asszonynak vettem egy 520-ast, hasonló okok miatt.
    Amikor azt nyomkorásztam, tisztára irigykedtem, hogy pl. egy névjegyzék azonnal bejön, míg nálam 2-3 másodperc!!!!
    Kb. fél éve van meg, de csak a frissítések miatt kellett újraindítani, egyébként atomstabil.
    Innentől egyenes út vezetett a 930-hoz, mert amire én akarom használni, azokat azonnal, és gondolkodás nélkül el akarom érni, hiszen használni akarom. Ezt pedig maradéktalanul meg fogja adni nekem a telefon.
    Bocs a regény miatt, ezt muszáj volt.
    Bár már hónapok óta követem a fórumot olvasóként, biztos lesznek kérdéseim, úgyhogy jönni fogok :D

Új hozzászólás Aktív témák