Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoltika11

    tag

    Sziasztok!

    Kb. másfél hete vettem át a plázában az új 1020-asom, gyönyörű szép, és tényleg iszonyatos jó képeket lő. Az éjszakai képességei is kijönnek, leköröz mindent. Mármint telefont. A videók is kiválóak, gépen nézve nagyban is. Erre már azt mondom hogy nem tudok belekötni :K
    Tapasztaltam 2 hibát. Az egyik, egy céges rendezvényen videóztam, 2 perc18mp-nél hirtelen elment a fókusz, homály lett, és nem tudtam visszahozni. Kiléptem, elindítottam újra a kamera alkalmazást, homály... manuálisan sem tudtam visszaállítani. Fogtam, kikapcsoltam a telefont, újaindítottam aztán helyreállt. Érdekes.
    A másikat tegnap tapasztaltam. Csinálgattam képeket, és amikor elkészültek, ugye "mentés" aztán fogta fejjel lefelé mentette el átfordította mindet. Arra is a telefon újraindítása volt a megoldás.
    De egyébként tökéletesen elégedett vagyok vele. Jól választottam az esetek 98%-ában nagyon szép képeket csinál, az ismerőseim csak ámulnak. Párnak leesett az álla a minőségtől is meg az h 41MP. Ők ilyet nem is hallottak h 41MP. :DD
    A makrója tényleg nem valami erős 10 centiről már nem tud rá fókuszálni a témára, de pár centivel távolabb viszem megcsinálom a képet, és a nagy felbontásnak hála rázoomolok veszteségmentesen, és úgy mentem el ha nagyon makrózni akarok :K
    Olvasgattam itt, olvastam erről az elmosódásos problémáról, a képek széleiről nálam vagy nem jelentkezik ez a probléma, vagy csak nem vettem észre, de innentől figyelni fogom.
    Aki Lumia 1020 vételén gondolkodik, én bátran tudom ajánlani. Az árát pedig nem bántam meg, egy alapvetően jó telefonról van szó, külsőre is megnyerő, megnézik nálam, és a kamera pedig egyedülálló. A párom különösen megdícsért hogy jól választottam, pedig nála nagyobb kritikust nem ismerek :DD

Új hozzászólás Aktív témák