Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerilee

    aktív tag

    válasz Misály #47 üzenetére

    A természetemből fakadóan van egy olyan jó tulajdonságom, hogy a számomra lényegtelen és érdektelen emberek véleménye teljes mértékben hidegen hagy, viszont most marhára ráérek válaszolgatni. :)

    Nos nekem nem esik nehezemre beismerni ha marhaságot írtam, ezúttal is így történt. Hogy hogy kapcsolódik ehhez a frusztráció? Azok az emberek szoktak a te stílusodban válaszolgatni, akik valamilyen frusztrációval küzdenek. Hogy ez a te esetedben kisebbségi komplexusból ered, vagy esetleg valamilyen gyermekkori trauma miatt alakult ki (egy idősebb testvér talán), nem tudhatom. Én csak annyit látok, hogy szinte minden fórumon megjelensz és valakit kijavítasz, belekötsz a hozzászólásába, mindig van egy "linked" a tarsolyban, általában javasolsz valamit, utalásokat teszel, hogy a fórumozó minek nézzen utána (hiszen te már tudod), mindig küzdesz azért, hogy bebizonyítsd intellektuális felsőbbrendűséged, valószínűleg rosszul is érzed magad ha nem a tied az utolsó szó. Folyamatosan harcban állsz a világgal, főleg azzal a részével, akinek a véleménye nem egyezik a tieddel.
    És itt el is érkeztünk a legnehezebb részhez. Válaszolj-e vagy sem?
    Ha nem válaszolsz, elismered, hogy lehet valami abban amit mondok, viszont legalább elindulsz a fejlődés útján, hogy jobb ember legyél.
    De ha válaszolsz, akkor viszont igazolod a fent leírtakat.
    Sok sikert...

    Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

Új hozzászólás Aktív témák