Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manoarc

    senior tag

    Rendeltünk egy ilyen nokiját , majd a héten meg is jön vmikor.
    Majd írok ide mini tesztet :D

    {。^◕‿◕^。}

  • manoarc

    senior tag

    Mint ígértem itt a saját minitesztem:

    Meghozták a telefont szép, pontosan idézem "ezüstbarna" színben.
    A nokia oldalán meleg ezüst néven fut.

    Anyaghasználat:
    A dobozon teljesen aranynak néz ki kép alapján, kibontva tényleg kicsit ezüstös. A lényeg,hogy nagyon szép,visszafogott és igényes érzetet kelt.
    Elsőre kézbe véve ami rögtön feltűnt, hogy hihetetlen könnyű és roppant jó a fogása.
    Méreteit tekintve kicsinek mondható, még női kézben is.
    Amit ki lehetett hozni ebből a műanyag házból szerintem azt maximálisan sikerült hozniuk a tervezőknek, de azért nem tökéletes. Nyikorgó gomb van rajta 1-2, talán "bejáródik" idővel.
    Sajnos a méret a kijelző rovására ment , elviselne egy nagyobbat bőven, főleg az apró betűk miatt.
    Megérdemli aki majd ezen posztolgat a facebookra :)

    Ha már kijelző:

    A képernyő alsó harmadára kitehetünk egy status bart amit telepakolhatunk ikonokkal.Első dolgom volt megszüntetni ezt a fícsört, mert roppant sután néz ki egy ilyen kis kijelzőn a kismillió ikon ,ami ráadásul be is lassítja a telefont elég rendesen.
    Egyébként szép, talán élesnek is mondható kis túlzással, kültéren is jól olvasható.

    Sebesség:
    Gondoltam szárnyal majd a készülék a Symbian hiányában, sajnos megint csalódtam. Lassúnak mondjuk nem nevezném , de mondjuk megfontoltnak igen . . .

    Hangminőség/zenelejátszás:
    Megfelelő. Nem jobb nem rosszabb, hozza amit elvárhatunk ennyi pénzért.

    Headset:
    Siralmas , a bóvli kategóriát kerülgeti. Hiába nem zenetelefon, azért egy kicsit jobbat elviselne mindenki szerintem.

    Kamera:
    Talán az eddig ért sérelmeinket ezzel akarták enyhíteni.Jelentem sikerült.Sok beállítási lehetőséget kapunk.
    Nem hiányzik az auto focus és a mindenféle hangzatos optika, szerintem bőven megfelelő.

    Üzemidő:
    Még nem tudom, a gyári adatokat biztosan nem hozza majd. Szerintem átlag használattal kb. 4-5 napot megy majd.

    3G: Sosem fogom használni, és sztem sokan mások sem.

    Összegzés: Sok mindent kihagytam,de pár lényeges pontot említettem.Durván egy tízessel túl van árazva ,viszont cserébe egy igényes és szép igáslovat kapunk a hétköznapokra, ami teljesen unisex és jól kezelhető.

    [ Szerkesztve ]

    {。^◕‿◕^。}

Új hozzászólás Aktív témák