Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz Davidoff91 #6 üzenetére

    Nem volt még Symbianos telefonom (bár x10Mini és E52 között vaciláltam), de fogdostam már jó párat. Ha a lagmentessé teszik, jó platform lesz az, pláne ha továbbra is ilyen dolgokat pakolnak bele!

    Ricardo: Pontosan!

  • Ufff

    senior tag

    válasz Davidoff91 #6 üzenetére

    Cáfolnám. Annyira szeretem, mikor felhasználói hibákat be tudnak állítani a telefon hibájaként...
    Nekem N8-am van, nem fagy, nem akad, pedig használom rendesen. Természetesen a nem használt progikat nem engedem a háttérben futni. Ha filmet nézek, nem megy a háttérben még 12 alkalmazás. Kicsit gondolkodni kéne a felhasználóknak is. Tudom, nehéz...
    És azt sem értem, mikor egy mobiltelefon fényképezőjét egy csúcskategóriás fényképezőgéphez hasonlítgatják.
    Továbbra sem látom értelmét ennél erősebb proci felhasználását telefonba. Felesleges. Ha lenne benne 1,5 Ghz-es proci, meg "Retina" kijelző, akkor meg sírna mindenki, hogy miért csak 1 napig bírja.
    Az a fő baj, hogy az átlag felhasználó MINDENT akar. Nem azt nézi, hogy teljesen felesleges, meg hogy nem lát különbséget, hanem a számokra megy. Ezért nem értem az N8 kamera mod-ot sem, mert ott is a 25 képkocka / másodpercet viszik fel pl. 30-ra. A szem 24-től nem lát különbséget. Ergo teljesen felesleges. Meg a tömörítéssel variálni. 2 Mb-os kép helyett kap 7-12 MB-ost, de észrevehető különbség nincs.
    Csak egy hülye kérdés: MINEK???

    [ Szerkesztve ]

    "És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

Új hozzászólás Aktív témák