Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackow

    csendes tag

    válasz Ákos97 #69 üzenetére

    Te mekkora egy idiota vagy.
    Meghogy jo minosegu az akg meg a sennheiser... LOL. Osztod az eszt, de ostoba vagy mint egy fatonk.
    Kommerszek tularazva.
    Wifi, hihetetlen, de vannak olyan emberek, akik nem az utcan akarnak netezni, amire nekem kell a net azt wapolassal megoldom. Ja kerem h fizetni kell erte, hat fizetek (nem kovalygok mint a golyafos ingyennetert kuncsorogva). Sot zenet hallgatni sem telefonrol (nekem momentan erre van mm lejatszom). Navigaciora meg GPSem.
    Ingyen wifi, ez Mo, nem a hotspotok orszaga. Ja es nem a wifire kapcsolodsz ra te agyas, az csak egy szabvany.

  • petur-ban

    csendes tag

    válasz Lackow #101 üzenetére

    Köszönöm! Tökéletesen egy véleményen vagyunk, és #56 Pi-cur-ral is egyetértek. A tesztelő hisztijét a fényképezőnél nem értem. Nem sűrűn látok mobiltelefontól ilyen képet. Bár kicsit zajos teljes méretben, de legalább lehet látni a távoli fák leveleit, nem csak egy mosott pacát és a makró is elég szép, éles képek, szép színek. Ahhoz képest, hogy mekkora lehet az érzékelő felülete nem beszélve a gombostűfejnyi "optikáról" (az most mindegy hogy milyen név van mellé írva) nem rossz teljesítmény.

  • Forza_JUVE

    aktív tag

    Sziasztok!

    A 6700s-emből kitöröltem 3 db gyári háttérképet a fájlkezelőben, azonban mikor a galériában az összes képet nézegetem, lapozgatom és pörgetem őket körbe-körbe, akkor a "helyük" ott maradt ... vagyis megjelenik egy sérült képfájlra utaló kék ikon!! (?????)
    Ha az Opciók/Törlést választom, akkor kiírja h rendszerhiba ... ami érthető is, hiszen korábban ezeket letöröltem.

    Erre gondolok:

    Kurvára idegesít, van vkinek tippje h hogyan lehetne ezt a 3 képet végleg eltüntetni?? Nem a memoriakártyán voltak, hanem a tel. memóriában.
    gyökér:\Képek\Háttérképek\dandelion.jpg; leaves.jpg; spring.jpg
    Már arra is gondoltam h visszamásolom inkább őket, de sehol se találtam meg őket a neten.
    Megköszönném, ha valaki, akinek még benne vannak a telojában elküldené nekem ide: oatesz@gmail.com

    Előre is hálás köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

  • blt.62

    őstag

    Szio!
    Szerintetek Sonyericcson W995,vagy Nokia 6700 Slide? Ajándék lenne,ezek tetszenek neki,és nem kell érintős. N86 volt neki de azt megunta.

    MegtorloXp

  • blt.62

    őstag

    Szio!
    Szerintetek Sonyericcson W995,vagy Nokia 6700 Slide? Ajándék lenne,ezek tetszenek neki,és nem kell érintős. N86 volt neki de azt megunta.

    MegtorloXp

  • blt.62

    őstag

    TE melyiket vennéd meg?
    1, SE W995= 35000Ft! Ezt írta a gazdája:"A telcsi gyárilag független, letiltani nem tudják
    Csabán vettem újonnan a Mobtel GSM-nél 1 év garit adtak rá, ami kb 2 hete járt le, ezért is vártam a házcserével, mert ha garis lett volna és úgy cserélik akkor elveszik a garancia.
    Most teljesen jó, fekete ház van rajta, megkapta az Új LCD kijelzőt (amit azért kellet cserélni mert az a GSM boltos barom elbaszta aztán meg csak mentegetőzött hogy magától ment szét), és a kijelzőcsere óta kipróbáltam, működik és pihen a fiókban (várja új gazdiját)" Ez ezüst volt eredetileg.

    2, Új,bontatlan Nokia 6700 slide= 35-40 ezer Ft között,független.
    3, Nokia N86 35000Ft Csak használtba van,2-3 évesek.

    Az én szívem a 6700 felé húz,mert új meg symbiános. DE a te véleményed sokat számít.

    P.mester NBH

    MegtorloXp

  • blt.62

    őstag

    TE melyiket vennéd meg?
    1, SE W995= 35000Ft! Ezt írta a gazdája:"A telcsi gyárilag független, letiltani nem tudják
    Csabán vettem újonnan a Mobtel GSM-nél 1 év garit adtak rá, ami kb 2 hete járt le, ezért is vártam a házcserével, mert ha garis lett volna és úgy cserélik akkor elveszik a garancia.
    Most teljesen jó, fekete ház van rajta, megkapta az Új LCD kijelzőt (amit azért kellet cserélni mert az a GSM boltos barom elbaszta aztán meg csak mentegetőzött hogy magától ment szét), és a kijelzőcsere óta kipróbáltam, működik és pihen a fiókban (várja új gazdiját)" Ez ezüst volt eredetileg.

    2, Új,bontatlan Nokia 6700 slide= 35-40 ezer Ft között,független.
    3, Nokia N86 35000Ft Csak használtba van,2-3 évesek.

    Az én szívem a 6700 felé húz,mert új meg symbiános. DE a te véleményed sokat számít.

    P.mester NBH

    MegtorloXp

  • yoee

    csendes tag

    Üdv annak, aki ide téved!

    Valószínűleg nem sokan fogják ezt olvasni, de hátha...
    Jelenleg majd' másfél éve használom a 6700s-t. Előtte samsung wave I, volt, még azelőtt meg egy 6500s. Ugyanazt az anyag és összeszerelési minőséget vártam, vagy minimum jobbat, mint a 6500s esetében, de sajnos nem. A 6500s egy klasszissal jobb mindkét esetben, de aztán itt véget is ért az előnye.

    Azért vettem meg, mert ez egy bitang jó TELEFON, valamint az "okos" volta miatt az a pár funkciója, amivel többet tud, az is pont jó.

    Tehát ez egy telefon, remek (!) hangminőséggel, ami manapság nem utolsó szempont. Nem dobozból szól, elég dinamikus, nem recseg, szép tiszta. A kategóriákkal drágább blackberryk és galaxySII egy fokkal jobb, ez igaz, de a 6500s-től is jobb

    Nincs benne wifi. Nem érdekel, van mobilnetem. Nincs benne gps, nem baj, navigálni a kis képernyő miatt amúgy is alkalmatlan, de ha esetleg lenne benne gps vevő, akkor meg az akksi nem bírná addig, amíg. Egyébként meg telepítettem google mapsot, így már papír alapú térkép nélkül sem tévedek el, ha meg navigálni kell, akkor a kocsiban van kézi gps.

    Szeretem, hogy közepes forgalmú napokon elég kétnaponta tölteni (alapvetően ezeken a napokon is sokat beszélek) Szeretem, hogy belefér szinte bármilyen zsebembe, akár a nadrág zsebbe is, egyébként ültem már rá. Melyik "tepsi" tulajdonos meri a hátsó nadrág zsebben hordani a telefonját :) ?

    Szeretem, hogy van rajta hsdpa, egyszerűbb honlapokon is lehet böngészni, vagy ha kell, akkor tudok fényképet küldeni, akár a puszta közepéről is.

    Herótom van a keskeny, vékony telefonoktól, persze ez ízlés dolga, de szerintem sokkal jobb megfogni egy vaskosabbat, mint a 6700s is, mint ezeket az ultra slim izéket.

    Itt nincs olyan, hogy beszélgetés közben a fényerőszenzor érzékel, mert kicsit más szögben tartod a telefont a füledhez és beszélgetés közben meg tudod nyomni -sőt: meg is nyomod- a hívástartás vagy a megszakítást a tapi képernyőn.

    Az elején az S40 után kicsit tartottam a symbiantól, de egy-két nap után már a véremmé vált, fejből megtaláltam mindent a menüben. Az egész épp annyira skálázható, konfigolható, amennyire szükséges egy telefontól (és nem pedig egy 3 in 1 telótól)

    Ja, 2,5 jack... ez nem multimédia lejátszó, hanem telefon.

    Fotózás: szép, szaturált és éles, nem elmosott, nem zajos képet nem lehet mobillal készíteni. Pont. Azt minimum egy digi tükörreflexes készít. Hogy valamit megörökíts, nos arra tökéletesen alkalmas, pont ugyanúgy, mint a galaxyk, iphone-ok és a többi hasonszőrű gép.

    Alapvetően ennyi. Ha valaki egy telefont és nem multimédiás kütyüt szeretne, az jól jár ezzel a 6700s-sel.

    ui: azért remélem más is érzi a mobilaréna nokia fika álláspontját, nem csak én. A fijjúg a szerkesztőségben talán csak a tapis csúcsmobilkora gerjednek, amiben 3,5 jack van és 3 mm2-es a kamera lencse és mögötte van minimum egy 8 Mpix szenzor... amit el lehet adni mindig jó pénzért. Talán nem tudják elképzelni, hogy más értékrend szerint is lehet mérni. Pedig még épp elegen vagyunk (tapasztalat) aki nem a multimédiás tudással felvértezett telefonra vágyik, amiknek szinte harmadik, vagy negyedik funkciója a minőségi telefonálni való tudás...

    UFF

  • gyuri2008

    veterán

    íme a kicsike.

    Gondoltam meglepem a nejem, nem sikerült, adom is el. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák