Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz razsa #1181 üzenetére

    "... írtak volna olyat,h a 16gigásat simán vitte valakinek.."

    a sima 6303? az nemcsak 4-t tud? az i-s úgy tudom alapból viszi a 16GB-t, a kérdés, hogy fw frissítéssel nem lehet -e a simát is 4GB fölé vinni. (bár akkor másban is "visszabutulna": az igaz, hogy az "i" csak a 3gpp videókat játssza le? mert ez is ahány honlap, annyi féle infó)

    úgy tudom (a honlap szerint) hogy a sima csak ezüstben, az "injektoros" csak feketében van.

    PS: katasztrófa ez a pannon, amióta megvették: a honlapot is rettenetesen elbutították, meg a szortimentet is. összesen 41 teló van a kínálatukban (a helló kittitől a HTC desire-ig bezárólag. pl. motorola 1 féle, LG kétféle modell és a Nokia vagy SE is egy nagyon szűrt válaszékben... katasztrófa!

    amúgy szívem szerint SE-t vennék, mert formára sokkal jobban tetszik, vagy B2100-t, de rájöttem, hogy a nokia kompatibilitása aranyat ér: ha bárhol bemegyek egy irodába, boltba 95%, hogy van valakinek Nokia töltője 80% a mini usb kábel, és emellett a kocsiban az aux, a pc hangszórója vagy a fülesem mind 3.5mm-es jack dugósak. unom az átalakítótat, úgyis mindig akkor nincs ott, amikor kéne. ki akar mindig egy külön kis szettet cipelni az összes speckó csatlakozóval, átalakítóval... ezt a mini usb-t sem értem, eddig minden kütyühöz azt adtak, van lagalább 10 kábelem, mindenhol tartok egyet, még a kocsiban is, mert sosem lehet tudni, mikor jön jól a pc-s kapcsolat. most majd vehetek egy csomó micro-B kábelt...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák