Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Éppen itt fekszik az asztalon. 39000 Magyar Pénz volt. Hirtelen kellett, hát megvettem.
    A kamerája sokkal jobb mint vártam. Párom 70 rongyos Samsungját is veri valamiért. Pedig azt aztán már agyonra frissítették. Na a rendszersebesség az komótos. Néha a kamera sok másodperc múlva indul csak el. Nagyon jól össze van rakva. Az Micro USB miatt egyenesen akasztás fejlövéssel járna szerintem is. A tárhely is lehetne 64 nyugodtan. Viszont nincs teleszemetelve programokkal, mondjuk így is van bőven sok vacak amit letiltok a picsbe. Az előlapi kamera is tök jó. A képernyő fényerő nagyon jó, de az automatika azt hiszi, hogy Denevér vagy mifene vagyok, olyan alacsonyan tartja. A hangszórója is egész jó. A fejhallgató kimenet viszont kiemelkedően jó! Nem rossz kis telefon, a helyén kell kezelni, olyan 35 000 Forintos kategória. És akkor simán ajánlott, bár én 40 ért sem bántam meg. Viszont nagy, de nagyon... A kávák is lehetnének vékonyabbak és nem tudom miért kell agyonkerekíteni. De ez van.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák