Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AttilaNokia

    tag

    válasz moleculez #6 üzenetére

    Ez a telefon azoknak jó, akik úgy használják az okostelefont, mint annak idején a butafont, és slussz, de akkor sincs sok értelme, mert csak kicsit kell többet költeni egy jóval használhatóbb telefonhoz. Mindegy, nekem nem fáj, gyártsák csak, ha van aki megveszi, de számomra az 5-ös széria alatti Nokiák értelmezhetetlenek.

  • pengwin

    addikt

    válasz moleculez #6 üzenetére

    Ez úgy ahogy van, nem igaz.
    Az Android Gónak lehet elég az 1GB RAM, de mindennek kevés lesz, amit telepítenél rá. Hiába van "lite" verzió pár alkalmazásból.

    Ráadásul pont ennek a készüléknek a célközönsége olyan, hogy nem fogja állandóan bezárogatni az alkalmazásokat és odafigyelni a RAM és a tárhely telítettségére. Csak azt fogja látni, hogy a készüléke lassú, és az idegeit fogja őrölni.
    Anyum is panaszkodik a BB Privjére, hogy lassul... persze, mert 12-15 alkalmazás van megnyitva a háttérben, sok esetben hónapok óta... pedig az a telefon nagyon nem ez a kategória.

    Azt meg csak érdekességképpen jegyzem meg, hogy nálam a Firefox már kb. 800MB helyet foglal a gyorsítótárazás miatt... és ezt 8GB tárhely mellett is meg fogja tenni, mert ugyanazokat a weboldalakat fogja nézni az ember Android Góról is. És pl. a FB alkalamzások is ugyanígy gyorsítótáraznak.

    Barátnőm is válthatott volna Android Góra az előfizetése mellé 0 Ft-ért, de inkább azt tanácsoltam neki, hogy használja tovább a kubista Lumia 640 DS-ét, mert még mindig jobb. (Igen, tényleg az: megbízhatóan és következetesen működik, az Edgeből minden megoldható, sebességben kb. ugyanazt tudja, kamerában sokkal jobb és minőségileg nem egy kategória a Vodafone saját márkás Android Go készülékével.)

    (#69) janeszgol
    Részben igazad van, de 8GB tárhely teljesen élhetetlen szerintem 2018 vége felé.
    Lenovo A6000-em volt, csak kommunikációra, navigálásra, böngészésre, irodai dolgokra (Office, szkennelés) használtam, mégis elégtelen volt a 8GB tárhelye, pedig nem volt rajta semmilyen közösségi alkalmazás. És akkor azon még 4.4.4-es Android volt, ami lényegesen kevesebb helyet foglalt, mint a mostani verziók
    Még a 16GB korlátaiba is bele lehet futni, de az már erre a fentebb leírt nagyon alap felhasználásra talán elégséges komoly korlátok nélkül.

    Nem válasz
    Levehető a hátlap, de azért az akksi nem cserélhető. Hurrá! :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák