Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    válasz hericstamas #161 üzenetére

    Na az úgy elég korrekt :)
    És hatótávban mit tud Neked ilyen felhasználással?

    Van egy Pro 2-es Xioami rollerem, amivel sport módban 85-90kg súllyal nyélgázon olyan 25-30 km-t szoktam elmenni. 30% alá nem szoktam levinni nagyon az akkut, akkor már felteszem tölteni. Megvan lassan 2 éve a roller, de nem frissítettem a "rendszert", gondoltam ennél jobbat úgy se fog tuni, de múltkor véletlen rámentem. Eddig nagyon nyers volt sport módban, 20-ig nagyon ugrott, utána már lehetett érezni hogy a softwares korlátozás miatt elkezd visszavenni és ilyen 23-24 km/h-t ment alattam. Most az új FW-vel kicsit másabb lett a gyorsulása, olyan egyenletesebb, viszont 25-re beáll mint a szög és nagyobb emelkedőn is van 22-23-ig esik vissza és van benne egy olyan "löket", mint amikor autóval visszaváltasz egy sebességet és olyan fordulaton pörög a motor, hogy tudod odalépsz és kilő :D Szóval fura lett, de ami még furább, hogy hatótávba megugrott kicsit. Gyerekkel si szoktunk mászkálni (plusz kormánnyal) és 35km-t tudtam megtenni így kettőnkkel ~100Kg terheléssel. Igaz nem nyélgázon, de eddig is vittem magammal és 30-nál többet nem tudtam kihozni belőle. Vannak csodák a frissítéssel :D

Új hozzászólás Aktív témák