Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davudhunters

    csendes tag

    Sokan úgy örülnek ennek az egér billentyűzet támogatásnak. Eddig is voltak lehetőséget hogy konzolon játszon az ember egérrel, billentyűzettel, fentebb már említették.
    Arra senki sem gondolt, hogy onnantól, hogy átcsábították az embereket majd jöhetnek az évente megjelenő xbox konzolok? Mi a garancia arra, hogy a pénzéhes MS és nem fogja szivatni a játékosokat?
    Én játékok miatt veszek eszközt, az MS jelenlegi húzásai a one bejelentése óta nem kápráztattak el (egyedül a visszafelé kompatibilitásra mondom, hogy oké)
    Most is kiadják a skorpiót a játékmegjelenések végén, bundle nélkül (egyedül a Battlefront 2 fog utána megjelenni)
    Mostmár adott az universal windows platform, exkluzívok hiánya, jön a billentyűzet+egér, már csak a csili-vili RGB leg-es világítás kell rá, és az alkatrészek cseréje (amit kizárólag csak az MS által tudja megtenni) és tökéletes ;)

    "Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

  • davudhunters

    csendes tag

    válasz Polllen #47 üzenetére

    Vannak olcsóbb megoldások, például Cronusmax, kínából 8 ezer, kell hozzá egy kisgép (laptop, netbook) ami kezeli a periféria programját, de cserébe szépen testreszabni tudod teljes mértékben az élményt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

  • davudhunters

    csendes tag

    válasz ribizly #53 üzenetére

    Szerintem a játékokra kellene koncentrálni, mondom ezt úgy, hogy előző gen-ben imádtam a X360-at. Most meg törölték az exkluzívokat, és a skorpió bemutatásánál felküldték a színpadra a Minecraft csapatot, azt hittem halucinálok, ez nem lehet a valóság.
    Mintha teljesen analfabéta kezdők lennének és nem lenne x év a hátuk mögött. Önmagában jó, hogy ilyen erős a skorpió, de én úgy látom, hogy nagyon mellőzik a játékokat, úgy vannak vele, hogy elég az indi, és első szempont a windows-al való összeolvadás.
    Mai napig nem értem miért törölték a Scalebound játékot és miért hagyják az olyan játékmegjelenéseket, mint a Hellblade, Nier:Automata, vagy a hamarosan megjelenő Echo, amik nincsenek boxra, csak pc-re, és PS4-re. Mintha nem is kellene nekik igazából játék a konzolra.

    "Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

Új hozzászólás Aktív témák