Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GadgetMAN

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nos, az én sztorim úgy kezdődött, hogy 2 évvel ezelőtt beszéltem a Sonyval. Ekkor ők azt mondták, hogy számukra a célcsoport az esküvői fotósok.... Hasonlóan, mint a Nikon esetében...
    Jelenleg a MotoGP-n jómagam és kollégámmal egyedüli magyar permanent media passal vagyunk. A spanyol és olasz Nikon és Sony támogatásával. Szégyen?! Igen, az!!! Nem szeretném részletezni ezen eszközök tudását. Én nap, mint nap használom mindkettőt. És, hogy miért nem Canont? Mer egyszerűen ott, ahol a másik kettővel vaku nélkül befotózok, ott a Canon labdába sem rúg. És csak képzeld el!? 4 nap, Minimum 10kg/kéz. Részletezzem mennyit jelent egy 1kg-s vaku? Valamint tudásukat tekintve is mindkét gyártó az összes többi előtt van bőven.
    Szerintem ez a CE márkaképviselet mindkét (Nikon/Sony) részéről egy vicc. Azt sem tudják, hogy a gépeik mit tudnak. Vagy sem. És magyarként spanyol és olasz támogatással... Erről ne mondanék véleményét...

    Ja és magyar médium "ingyen" fotót akar?! Vedd meg akkor a minimum 20K €-s szettet... Nincs rá pénzed? Akkor meg ne reklamálj!!!!

    Grazie NITAL! Gracias Nikon España!

Új hozzászólás Aktív témák