Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe091

    MODERÁTOR

    válasz fatal` #29 üzenetére

    A térképet lehet benéztem, de ezen kár tovább vitatkozni. Minden topikban ez megy, akik soha nem használtak LTE-t bizonygatják, hogy nincs létjogosultsága, stb.. Én a Z-n használtam Pesten és Kecskeméten, fényévek vannak az LTE és a 3G között

    (#13) CLAWz

    A személyeskedésedre nem vagyok kíváncsi, ráadásul a fórumon ez tiltott. :U

    (#30) predator00

    Limitbővítő opcióval ,ami a legtöbb hangalapú előfizetéshez aktiválható, a NetandRoll 1 GB LTE 1000 Ft-ba kerül. Az már megéri az árát.

    (#31) Peterson_

    Nem mondtam, hogy az én tisztem eldönteni ki publikálhat az oldalon. De az én véleményem szerint felháborító, hogy Magyarország egyik legolvasottabb mobil szaklapján ennyi elírás, hamis tényközlés törtnéik. Nemrég valamelyik cikkben összekeverte a belső tárhelyet a RAM-mal, és hasonlók.
    Hiába szólsz neki privát üzenetben, hogy javítsa az esetleges elírásokat, nem válaszol, és javítás sem történik..
    Már kevesebb az olyan cikk az ő "tollából" amiben ne lenne hiba. Hidd el én is és még sokan mások szívesen vállalnánk.. :U

    (#34) Kopi31415

    Nem arra gondoltam. :U
    Hanem erre:
    "egy 85 milliméter vastag és 167 grammos ajánlattal rukkolt elő a Droid Maxx képében, mely 32 GB RAM-mal és 3500 mAh kapacitású akkumulátorral büszkélkedhet"
    És a mai napig így szerepel kint a hír.

    [ Szerkesztve ]

  • CLAWz

    tag

    válasz fatal` #29 üzenetére

    -Bucka: 3G Tmobile totálkár
    -"Falu", polgármesteri hivatal környéke, szintén vacak a Tmobile.

    A nejem céges telefonja egy iPhone 4S, amit bár nem szeretek, de rossznak nem mondanám. Budapesten nincsenek gondjai.

    Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

Új hozzászólás Aktív témák