Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz blueMerle #21 üzenetére

    (#16) Drenadar
    De mondjuk a telefon USB bemenete jobban megsínyli ezeket.
    Egyébként teljesen mindegy.Nem kell szerintem megértened.Feljebb leírtam hogy nekem miért kellett, megvettem, és írtam róla egy bemutatót.Nem reklám célzattal.Van egy ilyen dolog, kész.Valakinek bejön valaki feleslegesnek tartja.Én azt a ~6500 Ft-ot tartottam feleslegesnek mikor megvettem. :D

    (#17) vamzi
    iPhone hányas?Csak mert nem tudom hogy melyiknél milyen szinten van ez előkészítve, és nem is tudtam hogy megvastagítja a kiegészítő.Az iPhone meg úgy szép ahogyan van, valóban kár lenne durungot csinálni belőle.
    Egyébként nekem még nem volt rossz tapasztalatom ezekkel kapcsolatban, de köszönöm mindenkinek hogy felhívta a figyelmemet rá.

    (#19) Thaaleum
    Nem tudom eldönteni hogy írónia-e vagy sem amit írtál. :)

    (#21) blueMerle
    +1! Köszi! ;) :)
    Egyébként a (#1) Sir Ny hozzászóláshoz...hirtelen ez jutott eszembe, mert majdnem kívülről fújom a szöveget.Ne haragudj, eszem ágában sincs káromkodni, és ócsárolni másokat, de a "hogy mi?"-ről mindig ez jut eszembe. :D Tényleg ne haragudj, nem megbántás! :R

    (#25) petipetya
    Részemről a megtiszteltetés topic-társ. :)
    1.Nálam tökéletesen feltöltötte.Annyi csak hogy ha mondjuk 98/99%-nál dobod rá, akkor a telefon nem ébred fel, és ad jelzést a töltésről, viszont a zöld kis led kigyullad a töltőn, és valóban elindul a töltés.Ha nyomsz egy ki/be kapcs gombot a telefonon, magadtól is láthatod hogy kiírja a töltés tényét.A melegedés megfigyelhető, de ha huzamosabb ideig használom a képernyőt, jelentősebb melegedést érzek mint a töltés alatt.
    2.Ez nem ad hangot.Nem kell felriadni. :)

    (#27) vadkörte
    Köszi!

    (#28) bajaki
    Neked is!

    (#29) Plasticbomb
    Erről beszéltem. :K

    (#31) Duliee
    Há! :D És tényleg!Elnézést a nyelvi pontatlanságért.Erről a környezetem tehet.Mindig G-vel hallottam.De kösz!

    (#32) xuser
    Ez egy jó kérdés, pont van egy 7"-os tabletem, holnap megnézem, mert már a munkahelyemen pihen.

Új hozzászólás Aktív témák