Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmegtette

    tag

    válasz lexter00 #84 üzenetére

    Azt jelentette, hogy van Play Store és támogatott mindenféle nyelv, köztük a magyar is. A jobb helyeken adnak hozzá egy sárga hátlapot is. (Igen, sok helyen lespórolják, érdemes figyelni a tartozékokat.)
    A Newman ezzel szemben csak kínai és angol nyelven tud. Vagyis csak tudott, mert ez már nem igaz. Már abban is benne van minden nyelv. Viszont Play Store nélkül jön, mert az kínában tiltott. Egyes store-ok felrakják neked ingyen, vagy némi pénzmagért. Ha nem rakják fel, vagy nem akarsz fizetni, én ingyen segítek, de találsz megoldást nemzetközi fórumokon is, ha én nem lennék neked elég jó. :DDD Valamint adnak mellé egy kijelzővédő fóliát, mert az ugye kell a gorilla glassra. :U Vagy csak én vagyok maradi, néha már elgondolkodom, teszek rá, mert azért gyűjti a pacát az üveg, de kérdem én, a fólia nem? Helyenként egy SIM cuttert is adnak a Newman mellé, amivel levághatod a SIM-ed mini-re, mert ugye az kell bele.

    Támogatottság. A Newman a gyártó igazából. Ő felelős a frissítésekért. Ez meg is látszik, mert 9 frissítés érkezett már N2 fronton, míg I20 fronton 0. Ami öröm az ürömben, hogy a Newman ROM simán felmegy a Freelanderre. Magyarul, dönts a korábbi felsoroltak alapján, melyik a szimpatikusabb, mi ér neked többet. Kijelző védő fólia 10 dollárért kapható (kimondottan ezekre a készülékekre), SIM cutter 5-ért, hátlap meg 15 körül, de csak egy helyen találtam eddig.

    Remélem segítettem.

Új hozzászólás Aktív témák