Új hozzászólás Aktív témák

  • cabriobarat

    tag

    Sziasztok!
    A melegedéssel kapcsolatban írok, +pár dolog.
    Van egy newman n2 telóm.Most vettem egy samsung galaxy s3-at.
    Gyári 4.3-as rom van a az s3-on.Az s3 pont épp annyira forró mint a newman.
    Nem véletlen, azonos soc.Szóval aki a melegedés miatt aggódik megnyugodhat.
    Az s3-as fórumokon is írják, hogy q**va meleg.(xda) Ez normális guruk szerint mert 32nm-es.
    Az s3-ban csalódtam a hátlapi kamera miatt, nagyon zajos a képe gyengébb fényviszonyok mellett, és a dinamikatartomány is kisebb mint a newman sony kamerájának..Newman n2 kamerája fényévekkel jobb.
    Viszont az s3, nál videómódban folyamatos a fókusz mint egy videókameránál.
    Az előlapi kamera viszont az s3-ban sokkal jobb, érzékenyebb és élethűek a színei.
    Gyári 4.3 pegasusq governor.
    Az ütemezőt még nem olvastam ki belőle, még nem root-oltam.
    Akit érdekel írjon.
    Cpuz erre is csak 800Mb ram körül ír.
    A rendszer sokkal gördülékenyebb mint a newman n2 sokadik romjánál is.
    Ezt nagyon sajnálom.Írhatnának már egy optimalizált 4.2-őt vagy 4.3-at newman n2-re.
    Antutu azonos.De mégis az fps magasabb az s3-nál.Ez gondolom a 4.3-nak és az optimalizáltabb gpu drivernek köszönhető.
    Nekem mindig amoled-es telefonjaim voltak.A színei miatt jobban tetszik, viszont így látni egymás mellett a két kijelzőt az ips tisztább élesebb, (viszont az s2 mindent ver minőségben szerintem, az rgb amoled nem pentitle).Fényerő szemre azonos.A betekintési szög nyengébb a newmannél, jó persze ez nem amoled.
    Newmannek aláírást kellene gyűjteni csináljanak már egy tuti rendszert.
    Az s3 or is fagy néha, pár játék progi néha kifagy, pedig ez még gyári rom.
    Összességében egyforma a két telefon.Van amiben ez van amiben az jobb kicsit.
    Igaz ebben van nfc meg dlna , mhl, gyorsabb mobilnet, de ez sokaknál nem szempont.Nálam sem.

    Helyesírási hibák vannak, és lesznek is! :S

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák