Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    Én már mindent megpróbáltam.. Utorrent 2.0, Deluge, Azureus. Letöltést nálam sem és szomszédomnál sem korlátozzák mindig... De néha igen, mégha legalális linux disztrót is szedek, olyankor viszon 5-10 KB / sec. Érdekes hogy legtöbbször, ez pont hogy este és 12 körül történik. Nappal simán jön 500-1500 között.

    Feltöltést viszont állandóan és szigorúan korlátozzák itt nálunk... de az érdekesség, hogy nem sávszélességet, hanem kapcsolatok számát. Még ha valamit 1000-en seedelnek és 10000-en leechelnek, akkoris általában 5-10 KB/sec órákon keresztül de ha van olyan kapcsolat ami 150 körül tud szívni, akkor felmegy annyira. Tesztelt állítások, mert egyszerre volt DSL-em és UPC-m is 1 hétig. Sajnos valós a korlátozás, nem kamu. DSL-nél szar volt, kicsi volt, de legalább állandó. Viszont egy kicsit igazságtalannak érzem, hogy valahol meg semmi korlátozás nincsen, és mégis ugyannyit fizetek mint mások.

    Ellenben egy szavam sem lehet, mert ADSL-re sokat fizettünk szinte semmiért... Most meg 10x gyorsabb-ért fizetünk kicsivel kevesebbet, és letöltésnél ki is tudom használni.

    Amúgy 990 Ft-ért már lehet Ipon-tól privacy servert bérelni 5 Mbit / sec letöltés és feltöltésre. Szvsz az megoldaná a problémákat feltöltésre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák