Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz gabor7th #4 üzenetére

    na kb ez volt az a hsz a felvetésemre, amivel viszont egyet tudok érteni...

    a divat az divat, és az IT-s dolgoknak eléggé rövid az életciklusa. felgyorsult a világ. az informatika egyik alapcégét, a digitalt megvette egy összeszerelő cég (compaq), ami aztán ment a levesbe szintúgy. 15 éve még az altavista volt a sztár, ma a google, holnap viszont ki tudja micsoda.

    nokia, motorola, blackberry, hogy csak pár nagy nevet említsek a közelmúltból...

    tehát visszatérve: azzal, hogy van sok pénze és felvásárolja a konkurenciát, ideig-óráig a felszínen tud maradni, de vannak még bőven kiaknázatlan területek, és mivel a net mindenkinek ott van a telefonján, hetek alatt képes a nulláról felnőni egy új ötlet a csúcsra, és elszívni mindent egy korábbi ötlettől. és ha annak a gazdája nem akarja eladni és 2 lépés előnnyel indít, akkor bedőlnek ezek a cégek.

    szóval a számok azok csak számok, az internet elmúlt 20 éve pedig bebizonyította, hogy 1 év bőven elég ahhoz, hogy megreccsenjen egy cég, és még egy, hogy be is dőljön. csak egy pár rossz döntés kell hozzá.

    na mindegy, nem akartam igazából ilyen mélyelemzésekbe belemenni... én elvagyok facebook nélkül, nincsenek logolt sessionjeim máshol sem, és még így is pontosan azt dobálják fel a célzott hirdetések, amit akarnak. szóval még így sem kergetek álmokat, hogy ha profilt kellene rólam adni, abban pontosan benne lenne minden.

    a facebookos meg mindezt önként teszik, ingyér. sőt, még az idejüket is ingyen adják hozzá.

  • szupermacs

    veterán

    válasz gabor7th #4 üzenetére

    Én hülyeségnek tartom az álneveket. Mindenki használja nyugodtan a nevét. Becenevet meg így is meg lehet adni zárójelben, szürkével mutatja a név után. Sok ismerősöm álnéven volt fent és sosem értettem miért jó ez. Ha valaki hamis adatokat akar megadni magáról, vagy nem publikusak a részéről az adatai, ne regisztráljon közösségi oldalra, ahol az ismerőseivel tarthat kapcsolatot.

Új hozzászólás Aktív témák