Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz bambano #50 üzenetére

    Jó, rövid i.

    Nagyon nagy tévedésben vagy. Senki nem kényszerít senkit gépvásárlásra. Ki mondta, hogy kötelező Vistát használni?

    Az összes többi amit leírtál csak azt támasztja alá, amit fentebb is írtam. Szóval, ha x szerint (csak, hogy ne legyen személyeskedés) a Vista tele van pakolva fölösleges, semmire se jó feature-ökkel, a játékok silányak, csak szépek (ami x szerint fölösleges, hiszen nem akarja a hősnő haja szálát is látni), akkor miért lenne rákényszerítve a gépvásárlásra. Akkor maradjon XP-nél és a régi játékoknál, a régi gépénél.

    Ez kb olyan, mintha azt mondtad volna, hogy a klíma vagy az ABS feltalálásával mindenkit arra kényszerítenek, hogy autót vegyen. Nem. Vagy kell az adott cucc és az egy bizonyos autóba benne van, vagy nem kell, és marad a régi autó. De senki nem kényszerít, hogy használd a termékét...

    Ha viszont a fenti dolgok érintik, és érdeklik, akkor annak pedig (pénzben is kifejezhető) ára van.

    Senkire nincs rákényszerítve semmi. A választás adott. Kellenek az új dolog, akkor veszel új gépet, ha nem kellenek, akkor marad minden a régiben. Értem én, hogy a lgetöbben azt vallják, hogy úgy lenne a legjobb, ha egy 486-oson is futna a Vista meg a Crysis, de ugye ezt senki sem gondolja komolyan. Úgy fejlődni technikailag, vagyis egyre szebb és élethűbb játékokat készíteni, hogy nem tudják átlépni a hw eszközök korlátait (vagyis a júzer ne fejlesszen) elég nehéz lenne.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák