Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    Első hsz-t elolvasva már majdnem kivert a víz, mert ezt már régebben is hallottam és pont most raktam le választhatónak a középfokú infót, de még jó, hogy a végén a Frissítéssel kezdtem olvasni.. "A felvételivel kapcsolatosan pedig nem tudom, hogy honnan van az az információ, hogy az informatika kikerült a felvételiben pontot jelentő tárgyak közül. EZ NEM IGAZ!!!" :R És ha kivennék, akkor mindenki tanulhatna bioszra vagy földrajzra vagy mi? :F Mert azzal aztán sokkal többre megy az ember majd, mint az Office programokkal, amit az ember megtanul infó érettségire és legalább tud is hasznosítani belőle valamit.. Nekem pl. egyáltalán nem ment az Excel sem előtte, érettségire 3 hét alatt megtanultam mind az 5 Office programot
    Na mind1, még szerencse, hogy (egyelőre) nem szórakoznak ezzel :U

    [ Szerkesztve ]

  • feka007

    nagyúr

    válasz dajkopali #176 üzenetére

    Biztos, hogy bele fog számítani, nem is tudom mi alapján terjedt el ez, hogy 2012-től nem, de már vagy másfél éve is ezt nyomatták, aztán kiderült, hogy nincs is alapja.. Csak nálunk osztályban vagy 8-an rakták le előrehozottként idén jövőre 5-ödik válaszhatónak (köztük én is). Meg is látogatnám az egyik plenáris ülésen az illetőket, ha most hirtelen kitalálnák, hogy cseszhetem jövőre az egészet és mehetek valami sz.r természettudományiból, mert valamelyik nagymamának ott bent nem tetszik az infó, mert az olyan csúnya új dolog meg nehogy már valami hasznosat is tanulhasson a diák.. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák