Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Kezd már nekem is elegem lenni a Google-ból! Meg a szánalmas rendszeres újítási mániájukból. Hogy újítani kell minden csak mert kell csak hogy elmondható legyen...
    Az, hogy minden újítással egyre szarabb és szarabb lesz az egész az már senkit nem érdekel...

    Ez a g+ kapcsolás meg egyszerűen pofátlanság. Igen, nekem is létrehozott egy g+ profilt mikor sose kértem. Viszont én trükkös vagyok és egyből utána töröltem is a profilt. Úgyhogy megb....ja. :)
    Viszont rohadtul idegesít, hogy mikor youtube-ra lépek rendszeresen valamilyen üzenetekkel zaklat. Így megváltozott a szerződés meg úgy, meg ez történt meg az... De ki nem sz..ja le? Csak videókat akarok nézni. Esetleg 1-2 helyre hozzászólni. Ennyi. Nem érdekelnek a feltételeik se az, hogy hol jelenik meg a hsz-em mert pont lesz...rom.
    Csak amikor már naponta 3x ikszelem ki az üzenetet akkor már kezd bosszantó is lenni.

    Ennek hatására már megfordult a fejemben, hogy e-mail fiókot váltok. Tényleg rohadtul dühítő az egész. A gond csak az, hogy youtube-ot azért nem nagyon tudom kizárni... Az azért kell.

Új hozzászólás Aktív témák