Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Rickazoid #37 üzenetére

    Kihagytam a Drive-ot. Mit hagytam még ki?

    (#40) szalontai: És ha hiszed, ha nem, a PH! lapcsalád fórumai is inkább egy közösségi oldallá váltak mára, mint egy sima fórumrendszerré. A különbség, hogy itt az anonimitás szerves része az egésznek. A YouTube-ra, ahová a legtöbb ember saját magáról és másokról készült videókat tölt fel, viszont ez már nem igaz. Viszont nagyon jó plusz kiegészítés lenne, ha csoportokba lehetne az ottani felhasználókat is foglalni. Amúgy ismerősnek jelölni régebben pont lehetett másokat... mostanában ez nem tudom hogy áll, mivel jelenleg nincs ilyen, de talán csak átmeneti állapot.
    És ahogy azt már írtam, nem az határozza meg egy oldal közösségi mivoltát, hogy hasonlít-e a Facebookra vagy annak elődeire.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Malachi

    addikt

    válasz Rickazoid #37 üzenetére

    a közösségek eddig tökéletesen működtek a Facebookon létrehozott csoportokkal, és az oda beágyazott YT videók alatti plusz "közösségibb" kommenteléssel.

    oké, hogy a Google magához akarja láncolni/csábítani/kényszeríteni a YT felhasználókat, de örülnék annak, ha én dönthetném el, hogyan használom az oldalt. én tényleg csak régi klipeket, meg nem is tudom, gameplayeket nézek YouTube-on, ilyesmi. hozzászólni nem szoktam, de a top kommenteket mindig elolvasom. helyettük most nézegethetem mások teljesen közömbös és unalmas levelezését. már az sem tetszett, hogy összevonták az egészet a gmail fiókommal, de erre meg aztán a világon semmi szükségem sincs, hogy a g+-t is kerülgethessem.

    felőlem rózsaszín csllámpónikat is integrálhatnak bele, de azt úgy, hogy én döntsem el, látni akarom-e, vagy nem. csak ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák