Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz Gery9112 #6 üzenetére

    Szerintem azt már kimaxolták magával a névvel... Hiába egyszerűen elgurult náluk a gyógyszer. Látták hogy a COD1 jó volt, csináltak egy második részt az első alapjaira, az akkori modern, DX9 alapokra. Látták hogy brutál népszerű játékot alkottak, a pályák is jók voltak, de nem fogyott olyan jól ahogy várták.
    Bepróbálkoztak egy harmadik résszel, ami ha jól tudom szintén nagyon jóra sikeredett, viszont csak a konzolokra jelent meg.
    Nagy konkurenciájuk a Battlefield szintén hasonló körökben mozgott, illetve jött több másik második világháborús játék, újat kellett alkotni. Viszonylag még megragadtak a valóságos dolgoknál így született meg a COD4 amivel ismét sok régi és új vásárlót leültettek a gépek elé. Ennek a folytatása nem volt rossz, de sok kritikát kapott. A World at War-t ide sem sorolom, a legtöbb embernek érdektelen játék volt, főleg a hülye zombis lerágott csont mód után, hiszen ezek modok formájában már emlékeim szerint a 2. részben is jelen voltak, sok munkájuk nem lehetett vele.
    Black Ops után pedig elszabadult a pokol.

    Nem látom értelmét évente új résszel jelentkezni, Battlefield sorozatnál legalább 2 évente jön és többet dolgoznak az egyes részeken, persze nincs rálátásom hogy COD-nál hány részen dolgoznak egyszerre de mégis a Battlefield szériában több apróságra odafigyelnek. (Koszos fegyver amiről a kosz nem tűnik el magától, töltényhüvely különböző felületeken különböző hangot ad). Na meg COD ban 10x év alatt nem sikerült megcsinálniuk hogy ha lenézek lássam a lábam és az árnyékom :D

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • APippo

    tag

    válasz Gery9112 #6 üzenetére

    Ez pontosan így van. Nem véletlen nem elérhető pl box-on a visszafelé kompatibilitásban egyik MW-sem (ill, a remaster után mostmár a 4 igen) miközben a BO-k meg igen. Ez hozta magával azt, hogy a mostani MW2 után jövőre jön az MW3. Ők is érzik szerintem, hogy jót gurítottak az MW szériával aki single-t akar az úgyis megveszi azt. (Pláne ha mondjuk a nem spórolják ki belőle a Spec-Ops-ot.) Aki meg nagy multit akar vegyen legfrissebb CoD-ot.

    Az EA válasza kb erre az lesz, hogy majd jön a Titanfall 3 valamikor a jövőben (remélhetőleg miniumum olyan sztorival mint a 2 volt), az idei BF meg szintén hozza a kb nulla story-t. Nem véletlen szerintem, hogy nem akar a BF belemenni az ugribugriba.

    Az se lepne meg ha a jövőben valamikor jönne valamilyen MoH remaster vagy reboot és a Titanfall menne az ugribugriba, a BF menne a "klasszikus" multiba, a MoH meg menne a single-be

  • Silεncε

    őstag

    válasz Gery9112 #15 üzenetére

    Mondjuk azóta a Respawn csinált egy mindenben jobb multis játékot Titanfall néven, csak kb sz@rt rá mindenki (mondjuk a 2. részt kihozták a BF1-el meg az IW-vel egyszerre, nem is tudom, mit vártak)

Új hozzászólás Aktív témák