Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz AssAssynn #42 üzenetére

    "de valójában jobb a magyar minta a családi gazdaságokkal, mert ezzel sok embernek biztosítanak megélhetést, szemben ott, ahol 1-2 nagy cég kezében van az egész birtok, és jóval kevesebb ember él meg belőle, miközben a cég felduzzad. Ugyanez igaz a gépesítés-emberi munkaerő kérdésre."

    A magyar kis családi sok embernek ad sok munkát csak versenyképtelen a lengyel... jellemzően nagy családival szemben. Ezért aztán a magyar kis családi épül le megy csődbe tűnik el.
    Ha ez neked jobb akkor neked jobb.

    Az iz és minőség vonalon én csak mosolygok.

    [link]
    Az első kép az árról szól. Barack. 0.99eur a tényleg hibátlan édes termék Spanyolo egyik hanem legdrágább (Barcelona) piacán még csak nem is főszezonban. Ismétlem hibátlan tényleg édes barackok Spanyolo egyik hanem legdrágább piacán: 360Ft/kg áron. És van 0.49eurért is. Ami nem hibátlan de édes, finom. Mikor kapsz te édes fionom barackot MOon 180ft/kg áron piacon? vagy top minőséget 360ft/kg áron? Soha?

    MOon szezonban 4eurotért kapom meg ezt a minőséget. Ha baromi jó év volt talán 3eurért. Abban a két hétben. Talán szedd magad akcióban összejöhet. :))

    áh nem linkelek több képet. tudom értem neked a mezőgazdaság célja, hogy sok embernek biztosítanak megélhetést és nem a versenyképesség. Pont ezért van csődbe a magyar gyümölcstermesztés. Max kényszerrel eröltetik rá a boltokra, magyar emberekte az 500Fts magyar almát.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák