Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Szerintem is jó ötlet. Nekem egy 1Gb-os iaudio G3-am van. 512 kevésnek tűnt a 2Gb-os pedig nagyon drága volt. Ez az 1Gb is sokszor kevés. 2Gb nekem simán kéne mp3 lejátszóba, hogy ne kelljen cserélgetni a számokat. Nem utolsó sorban ha nem kéne a kevés hely miatt aggódnom szuper kis pendrive is lehetne belőle. Ha bővíthető lenne simán vennék bele egy 2 Gb-s (vagy nagyobb) kártyát.
    Az egy dolog hogy ez a Sandisknek nagy üzlet lenne, de egy cég célja hogy profitot termeljen, ha emellett ez nekünk is jó akkor, az miért gáz?
    Ha bekrepál a lejátszó a mekártya még mindig használható lesz.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Régebben mikor gondolkodtam, hogy milyen mp3 lejátszót vegyek a meizu és az iaudio volt az a kettő amit kinéztem magamnak. Két ismerősömnek meizuja van és rájöttem, hogy jól döntöttem mikor az iaudio mellett döntöttem. Az enyém egy évvel idősebb, de az egyik ismerősömnek már tönkrement a tekerője a meizun. A másiknak meg olyan lassan reagál, hogy az már idegesítő. (Bár ha ez az egyetlen hátránya az még azért nem nagy gond) Mondjuk az én lejátszómon is megjelent pár hajszálrepedés a sarkokban. Gondolom gyengül a műanyag. Már kb 4 éves (vagy 3-om, nem emlékszem)

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák