Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Hopkins95 #57 üzenetére

    Mi egy ipadot vettünk a lánynak. 15x12000
    Ha kifizettem volna egybe se olcsóbb és inkább a számlán maradjon a zsé.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Hopkins95 #57 üzenetére

    Szolgáltatónál ha van már elég időben befizetett számlád, akkor kéred a részletfizetési lehetőséget, adnak egy papírt 0Ft-ról és szépen a telefonszámládba lesz belevonva 22 hónapra a készülék havi törlesztője. Semmi biznisz nincs benne, szimplán kényelmesebb. Nincsen semmi plusz költsége, fillérre ugyanannyit fogsz fizetni, mintha egybe kifizetted volna. Ennyi. Én 2 éve vettem életemben először részletre telefont, előtte soha, de nekem így kényelmesebb.

    Pl. az iStyle-nál tudsz MacBook-ot iMac-et is részletre venni, 0%THM-mel, ami pedig azért fontos, mert ilyen eszközöket munkaeszköznek veszel, befektetésként tekintesz rá, ráadásul 24 hónapig ki lehet húzni a részletfizetést. Ennek van értelme és ott viszont benne lehet a pakliban, hogy valóban nincs rá egyben keret.

    Egy autó esetében minimum 7-8%-os THM-ről beszélhetünk és abban az esetben ha nem munkaautóról van szó (dobozos, pick-up, van, taxi, bármi amire munkaeszközként van szükséged), akkor csak azért veszed részletre, vagy hitelre, mert nem ér addig a takaró. Sokak lehet simán vehetnének egy fasza egyel kisebb kategóriájú jól felszerelt kocsit, ehelyett hitelre vesz egy fapados nagyobb autót, mert különben mit szól a szomszéd. Különben mi a francnak fizetnél a banknak? Munkaautó az más, az akkor munkaeszköz és vissza is kanyarodhatunk az almás példához.

Új hozzászólás Aktív témák