Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Tikakukac #35 üzenetére

    "Cserébe sok olyan van amit soha az életben neten te meg nem találsz és soha sem fogsz tudni leszedni.": de ez az állítás csak akkor igaz, ha a neten nincsenek hivatalos források. ezzel szemben ha az történne, amit itt felvetettek, hogy mindig minden terjesztés digitálisan dróton történjen, akkor pontosan ugyanazt találnád meg az online zeneboltban, mint a polcoson.

    Az nem összehasonlítható, hogy mit toltak fel warezpistikék torrentre azzal, hogy mi lenne a neten, ha csak oda pakolnának mindent a kiadók.

    a fizikai hordozóról meg annyit, hogy egy hp microserverbe beleraksz 4x3T-t, azon nem ezer film fér el, hanem sokkal több. még az is lehet, hogy bd-ben is több. De ha nem, telerakod a hűtő tetejét microserverekkel, elfér mondjuk 6x4x3T, az még mindig sokkal kevesebb köbméter és több tárhely. Nem utolsósorban gyorsabb megtalálni a filmet, amit éppen néznél.

    Visszatérve még arra, hogy mit találsz meg a neten és mit nem: a boltban sem találsz meg egy csomó mindent, ami neked kellhet. én sok mindent fel szoktam venni a tv-kből, amit nem lelsz meg boltban.

    No de kinek a papné, kinek a paplan, nekem is van sok dvd-m, de egyre inkább a fájlszerver felé tolom a dolgokat.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák