Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Penge_4 #35 üzenetére

    Havi 60 rugóból élek, és nem warezolok szotftvert :U

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • bozont

    veterán

    válasz Penge_4 #35 üzenetére

    Attól, hogy nem IT irányultságú értenie kell hozzá ha a munka megköveteli. Ha Gizikének meg olyan technikai gondja akad amihez nem ért (nem is kell titkárnői állást feltételezve), arra meg ott van a rendszergazda, lehet zargatni még ha nem is örül neki. A többit meg el tudja végezni, mert már akad linux grafikus felülettel. Ha kell a munkához akkor meg igen is végezzen el egy tanfolyamot (nagyon sok esetben erre lehetőség van a cégen belül ingyen) vagy pedig nézzen másik után ahova nem kell az a tudás.

    "...ha ingyenes akkor meg időt szakítani rá a napi munka, otthoni teendők és a család mellett."
    Képzeld, anyukám aki már a 40es éveiben jár, pl most érettségizik munka, család és háztartás mellett mert az Ő idejében nem volt rá lehetősége (és nem a MS miatt ;) ). Nehéz, tudom mert segítek neki a tanulásban, főleg a matekban és főleg mert 2x éve volt hogy utoljára iskolapadban ült és mert 3 év alatt kellett megtanulni és megérteni az érettségi anyagot. De eddig az összes írásbeli sikerült neki, van amelyik nagyon jól. Csak akarni kell. :K

    mod.: Ja és lassan 23 éves egyetemista vagyok és nincs 200 000+ havi fizetésem sajnos, de 14 éves koromban volt utoljára hogy a szüleimtől kértem pénzt ilyen dolgokra, utána én voltam az aki megdolgozott valami alkatrészért vagy bármi elektronikai kütyüért amire szükségem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák