Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz Penge_4 #10 üzenetére

    Már megint ezzel a butasággal jön... :(((
    A warezolók reklámoznák az adott terméket? Ebben semmi logika sincs. Legfeljebb arra buzdíthat, hogy töltsem le én is, ugyanúgy mint ő, de arra hogy megvásároljam, arra semmiképp. Sőt inkább lebeszél a vásárlásról. "- Hülye vagy? Minek akarod megvenni, amikor letöltheted innen meg innen igyen?"
    Ha egyesek lopnak, vagy mondjuk így: bliccelnek, arra ne találjanak már ki robinhood ideológiát. Nem informatikai szabadságharcosok. Csak nem tudnak (akarnak) fizetni az adott termékért, szolgáltatásért.
    Régebben velem is előfordult, hogy blicceltem a BKV járatain. De nem azért mert a csúnyarosszelnyomókizsákmányoló BKV. Egyszerűen nem volt bérletre pénzem, és közlekedni meg kellett. Ha jött ellenőr, akkor kifizettem a büntetést. Három év alatt, így sikerült kicsikarni tőlem cirka 15 rugót. Már az akkori bérletárakkal is megérte... :DDD
    Később vettem évesbérletet (egy db buszjegy) :DD .

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • bozont

    veterán

    válasz Penge_4 #10 üzenetére

    "De sokkal kritikusabb, ha a konkurencia piaci részesedését növeli a warezoló felhasználó, aki nem tudja megfizetni az adott szoftvert."
    A cég szempontjából szerintem tök mindegy mekkora a piaci részesedés, ha a csökkenő eladások miatt nem tudja magát fenntartani.

    "Ezek mind a warezolóknak köszönhetik létezésüket és életszínvonalukat."
    Ezt azért egy kicsit szomorúnak is tartom. Bár ez már egy öngerjesztő folyamat, egyik fél sem hajlandó kompromisszumra és egyre csak hergelik egymást. :(

    "Anélkül nagyon kevesen vennék meg látatlanban, vagy zsákbamacska trial verziók után."
    Ebben viszont egyet értünk, én sem szeretek zsákbamacskát venni és manapság már nagyon kevés demo-t adnak ki. Szeretem kipróbálni az árut mielőtt beruházok rá.

    De nagyon ne is menjünk bele a témába, ez már sokszor lefutott kör.

Új hozzászólás Aktív témák