Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz Tigerclaw #16 üzenetére

    Amikor Kínában voltam két éve és egy "magánegyetemre" jártam, akkor is minden biometrikus adatunkat levették. Úgy kezeltek a belépésnél, mint valami bűnözőt. Engem konkrétan fél óráig várattak a beléptetéssel az adataim ellenőrzésénél, mert a finánc nem értette a furcsa ékezeteket a nevemben. Azokon mindig fennakadnak. Úgy pláne, hogy egy dán egyetem kinti félévét csináltam ott. Egyből gyanús NATO-kém lettem. A suliban meg folyamatosan megfigyelt, videózott és jelentéseket készített rólunk egy pasas, aki a koordinátorunknak volt feltüntetve, de ha a kampuszunkon elment a WiFi, akkor semmit nem csinált, csak annyit mondott törött angolsággal, hogy "használjuk, jó lesz" vagy "már megcsinálta". Amúgy az egész ország teljes paranoia. Ezt érdemes volt 46 éves fejjel látnom. Minden szempontból megérte, de még egyszer az életben nem mennék vissza. ...és nem a kínai emberekkel vagy a kínai kultúrával van a baj... :N

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák