Új hozzászólás Aktív témák

  • Tailorzsolt

    tag

    válasz tibcsi0407 #3581 üzenetére

    Köszönöm, elolvasom azt a topikot, érdekes már az eleje is. :)

    Egyébként félreértés ne essék, én azt mondom, hogy szuper jó a kamerája az OP6-nak.

    Párom Mate 10 Pro telóját az esetek 90%-ában laposra veri. Pedig azt kifejezetten nagyon jónak mondják a tesztek fényképezésben, amúgy nekem is az volt OP6 előtt. Több esetben hasonlítottuk már S9-el baráti körben, iPhone-okkal, az esetek nagy többségében mindenki arra szavazott, hogy az OP6 képei szebbek.

    Én mindössze annyit akartam felvetni, hogy gyönyörű képeket készítettem, szinte minden helyzetben automata módban, nagyon ritkán ment félre. De a Pie frissítéssel nagyot esett a képek minősége. A hardverben szerintem sokkal több van mint amit most visszaad.

    5.1.11. alatt értek el a csúcsra az Oreo alatt, biztos itt is lesznek javítások, legalábbis én nagyon bízom benne.

    Ahogy szokott lenni, jó lesz minden, szépen össze fognak állni a dologok, csak legyünk türelmesek a következő 1-2 frissítéssel biztos vagyok benne, hogy javítva lesz, mert volt már sokkal jobb is.

    Érthető a Pie alatt most elsősorban nem a kamerára koncentrált a fejlesztő csapat, hanem inkább arra, hogy egy működő és stabil Pie-al ki tudjanak jönni. Ez megvolt, ezután jön a finomhangolás, ahogy korábban is volt... :)

Új hozzászólás Aktív témák