Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Nekem is megérkezett a 12-es Air és nagyon imádom. :))
    Úgy árasztja magából a minőséget és olyan modern, vékony, stílusos, korrekt kis gép. Imádni való nagyon. :)

    Kínai Win-t le is takarítottam gyorsan és raktam rá egy magyar Win 10 Home-ot.
    Kicsit megilyedtem, mikor a telepítés folyamatában CD kulcsot kért. Hiába adtam meg neki a Kínai Win 10 CD kulcsát, nem fogadta el. Egy "megadom később"-el túlmentem rajta és mikor már a belakás folyamatában kattintgattam a gépen, megnéztem mit is ír mégis a "Rendszer/Tulajdonságokban" és meglepetésemre írja, hogy aktiválva van a Windows.
    Akkor most tényleg legálisan beaktiválta magának a háttérben? Erről beszéltetek a napokban?

    Közben néztem is már hozzá valami minőségi USB Hub is (Ugreen-nél alább semmiképp sem adom), bár az csak akkor fog kelleni valószínűleg, mikor én használom majd a gépet és nem asszonypajti. :)
    Táska is fog valamikor érkezni.

    Akit érdekel, angol nyelvű használati utasítás: [link]

    Ti telepítettetek amúgy kézileg specifikus driver-t?
    Imént telepítettem a Xiaomi oldaláról pl driver-t a touchpad-hoz, hogy a (kézikönyv által is mutatott) gesztusfunkciók is elérhetőek legyenek, valamint a Dolby programját is feltettem kíváncsiságból, de csak profilok között lehet váltogatni benne és nem lett 100W-os a hangszóró. :D

    Rendszer féle driver-eket nem érzem szükségességét telepíteni, pl chipset, Wi-Fi, bluetooth, hang, grafika...
    Ezeket úgy tudom elég intelligensen telepíti magának már a Win 10 és elég csak akkor kézileg beavatkozni, ha konkrét probléma van. Jól tudom?

    Szerk: A driver-eket innen szedtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák