Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    válasz koxx #5 üzenetére

    "Akinek csak gamelni annak tényleg jó lesz az új széria mert a bányászok nem nyúlják le (egészen addig amíg nem jönnek rá, hogy lehet megkerülni a korlátozást)"

    Még meg sem jelentek hivatalosan de máris lenyúlták a 3060 kártyákat amik elvileg nem támogatják a bányászást. Napok óta nyomják már a bányában velük. :U
    [link]
    És ennyit arról,hogy mit mondott az Ngreedia, pofátlan hazugság minden amit állítanak már nem egyszer kiderült: [link]

    Az egész szégyen helyzet pedig tökéletesen összefoglalva itt: [link]
    A fenti dolgok után aki még nem látja azt, hogy az Ngreedia kiszolgálja elsők közt a futószallagról a bányászokat az vak. Itt nem a szállítás a gond meg nem a chip hiány hiszen gyártják a sok ezer kártyát csak mind a farmokon köt ki. A helyzet pedig nem fog változni csak romlani az új bejelentésükkel miszerint a gyártó sorokat majd szépen lefoglalják még külön a bányász kártyákkal is nehogy már több "normál" kártyát gyártsunk isten ments... fokozni kell a hiány érzetet,hogy még nagyobb drágaság legyen. A bányász véglény úgyis megveszi és jól láttuk már többször,hogy a sok milliomos gamer vérpistike is nekik ez aprópénz. Elég szétnézni itt a fórumon az új szériás kártyák résznél. Habzó szájjal, vérben forgó szemmel bizonygatják,hogy jó áron mennek az új 30xx kártyák mert hát mennyi legyen? -szerintük legalábbis- :K

    [ Szerkesztve ]

  • relixo

    tag

    válasz kolopele #62 üzenetére

    Másik helyen nem válaszoltam neked, meg pár másik embernek mert feleslegesnek tartottam beleállni egy olyan szájkaratéba aminek úgysincs értelme . :U
    Mivel viszont látom,hogy több fórumrészen keresztül is göngyölöd a témát ezért most itt válaszolok (utoljára részemről ígérem) de ezek szerint nagyon betalált és magadra ismertél azok alapján amit írtam.

    Láthatóan vissza vettél abból a felfogásból,hogy aki nem képes fél millióért megvenni egy amúgy 200 ezres cuccot az vagy nyomi vagy menjen azt kösse fel magát. Mert eddig te álltál így hozzá pár társaddal együtt.-hozzászólásaid vissza lehet nézni nyugodtan bárkinek aki nem hiszi másik fórumrészen ott vannak-
    Szóval kiben is van/volt gyűlölet akkor ?!
    Személyeskedek...hmm... hát lehet igazad van de viszont max a bányászok ellen irányul -amivel nem vagyok egyedül- és a helyzetből adódó butaságokat beszélők ellen. Szerintem ezzel minden épeszű ember így van aki venne kártyát csak nem tud vagy pénz vagy készlet hiány miatt totál mindegy ne menjünk bele másik részen kifejtettem ezt már. Ha ettől rossz ember vagyok a szemedben hát legyen akkor az vagyok vállalom.

    Annak viszont örülök,hogy eredményesen magadba száltál végre és felfogtad,hogy nem normális ez a piaci helyzet és nem kell még jobban adni a lovat az amúgy is már pofátlanul nyerészkedők alá! Pláne nem kell lenézni azokat akik sajnos nem jutnak hozzá emiatt. :R
    Kérdésedre,hogy válaszoljak:
    Igen vennék 3070,3080 kártyát vagy 6800 de akár 6700 XT is ha megjelenik DE CSAK és KIZÁRÓLAG reális,valós árába venném. Mit jelent ez számomra -és még sok embernek-?
    Azt,hogy max 200-300 ezret adnék érte teljesítmény és márka nyilván befolyásolja az összeget ezért írtam így tól-ig az összeget de max értelmes ár az ez lenne értük. (és ezen is bőven nyerészkedtek már)
    Láthatod nem 5 forintot áldoznék rá és nem azon pattogok,hogy nincs rá pénzem. -mert láttuk neked ez fáj ha valaki nem áldoz rá csilliós összegeket ezt többször kifejtetted, ez tény-

    Még annyit engedj meg nekem,hogy erre had reagáljak ahogy írtad:
    "Majdcsak helyreáll a rend, ahogy máskor is."
    Reméljük így lesz. A baj az,hogy láthatóan idén még simán így fog eltelni az egész év! Bár örülnék ha nem lenne igazam.
    És ahogy már mondtam mennyit várjunk? 1év, 2év vagy beáll szépen erre ami most van az ár több évre akár 5 évre is ?
    Most lassan több mint fél éve van ez és megoldás sehol, senkitől nincs a kialakult szituációra amiről a bányászok tehetnek igen és a scalperek. Nem a vírus, nem a szállítási nehézségek és még csak nem is a chip hiány ahogy elején ezekre akarta fogni az Ngreedia.(Nvidia angolul nem tudók kedvéért)
    Ja és mielőtt most azt mondanád,hogy a cégre utálkozok és gyűlölködök tessék pár link nézd meg nem csak én gondolom így! Persze szerinted mindenki más magának köszönheti ha nem jut hozzá egy kártyához.
    Video: [link], [link] , [link] stb..stb.. Pár Cikk: [link] , [link]

    Lényeg az,hogy felszólalni egy olyan kialakult helyzet ellen ami csak arra irányul,hogy kizsákmányolják az embereket és igazából már semmi más nem indokolja azt, na az nem acsarkodás az egy szükséges dolog! És igen ha ezzel megbántok közbe pár rendszert elfogadó vagy éltetőt hát legyen vállalom. A hülyeséget sose tudtam elfogadni szó nélkül és ezek az árak amik itt mennek ezek hatalmas nagy baromságok.

Új hozzászólás Aktív témák