Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz fastervótam #28 üzenetére

    Hát ez a baj, nem tudtam, mert fogalmam se volt, hogy léteznek. :DD Ezért egy jó ideig IE6-on toltam netet(még régen, nem sokkal XP SP2 kijövetele után lett internetem és akkor váltottam 98-ról XP-re is, mentségemre legyen mondva akkor még fele ennyit se foglalkoztam a szoftverekkel, jobban érdekelt a hardver, ezért napjaim nagy részét anyám számtech cégénél töltöttem, de nem kezdek önéletrajzot mesélni.. :D ) na szóval, aztán egy szép nyári napon haver áthozta a FireFox-ot, hogy ez milyen jó bla bla bla.Kipróbáltam, mondom ez egy sz.r, soha az életben nem szokom meg.Itt hagyta a telepítő fájlt, én meg hanyagoltam FF-et, aztán pár hónap elteltével újra felraktam és nagyon megszerettem, semmilyen reklámot nem olvastam, sőt tesztet se, egyszerűen utána az IE6 fapadosnak tűnt, nem rossznak, de fapadosnak.Ma meg már el se tudom képzelni, hogy mást használjak, mert tud mindent ami nekem kell.Nem akarok itt a böngészőkről egy újabb háborút indítani, de ebből is látszik, hogy aki eleve kap aranytálcán egy programot, azt szokja meg és az lesz neki az etalon, sőt lehet a büdös életbe nem tudja meg, hogy kipróbálhatna még ezerfélét, ráadásul ingyen.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák