Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    Nekem Virgin 10Mbit van, es eleg jol hozza, amit kell. A nagyobb gond az, hogy ok az egyetlen kabelszolgaltato a kornyeken, sot, nem tudom, hogy a szigeten barhol van-e masik (ami nagyobb teruletet kiszolgal, mint a ket szomszed utcat). A teljesseg kedveert a Virgin markanev alatt egy regi ceg fut, ami messze foldon hires (itt) a tre ugyfelszolgalatrol. Ha egyszer felallt a rendszer, akkor fasza, amugy meg remeld, hogy nincs vele problema. Nekem masfel ev utan majdnem 100 fonttal lognak, amit soha nem latok viszont.

    A kis feltoltesi sebesseg a p2p ellen van, nekem a 10 mega melle 256 a hivatalos, de eddig 20 kilonal nem toltottem fel tobbel, ugyhogy az is inkabb 160. Ha csaj blogozik, meg picasa meg flicker, akkor a torrent jobb esetben kussol, rosszabb esetben uninstall egy hetig. A 9.4 mega egyebkent nagyjabol megvan lefele ha van eleg seeder.

    A szerzodesben benne foglaltatik egy Fair Usage Policy, ami arra vonatkozik altalaban, hogy csucsidoben ne tolts, meg hogy felebarataid feleseget csak ovatosan. Ehhez kepest akkor toltesz, amikor akarsz, es annyival, amennyivel tudsz, de ha 24 oran belul osszejon a 6 giga, akkor lekorlatoznak 2.4-2.5 koze masnap este 6ig.

    A cikk pedig figyelembe vehetne, hogy egy Sky kabelcsomag (csak TV) egy eve meg 42 font volt akciosan (ceges kedvezmennyel). Az 50 megas net valszeg olyan haztartasban lesz, ahol pl a memoria nem lesz szuk keresztmetszete az internetezesnek (kozremukodott: Vindoz Viszta), es azert az a haztartas mas szemmel tekint a havi 46 fontra, mint egy mo.-i atlag csalad. Mondjuk ugy, a 600 font akar havonta elmehet megtakaritasba, ha nem issza el.

    de elissza

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

  • bigz

    tag

    válasz Jadro #60 üzenetére

    Most nezem csak az alairasodat. IT Crowd mekkora mar. Legjobb ever. Elso ket evad megvan dobozzal, harmadikat alig varom.

    Amugy egy korabbi hszre reagalva (nem tudom ki irta): Virgin sehol nem a legszigorubb, Tiscali siman basztat, ha tul sokat toltesz, es akkor is ha csucsidoben 30K fole megy a letoltesed. A tobbi szolgaltatonal a fair usage policy mindig kiter a csucsidoben valo hasznalatra. Akkor mar inkabb a Virgin, ami "csak" negyedeli a savszelt masnapig (ami alatt ugyanugy tolthetsz, csak lassabban).

    I <3 Razer Mantis Control.

  • bigz

    tag

    válasz Konflikt #75 üzenetére

    En. Tegnap voltam fodrasznal :))

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák