Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz woros #40 üzenetére

    Nekem egy 21 éves Olivetti billentyűzet van, volt már minden féle mindegyik kipusztult ez ölthetetlen. Ma már a 30-40 ezres billentyűzet is egy merő olcsó műanyagból áll, nyiklenek nyaklanak 1 év múlva, a gyártókat kellene velük megdobálni.
    De az alaplapok jó része is egy hulladék, és nem az ártól függően. Rengeteg a használhatóságot rontó tervezési hiba vagy 10 cent spórolásért felhasználót szívatás.

    [ Szerkesztve ]

  • ,

    addikt

    válasz woros #40 üzenetére

    Még én is egy ezeréves PS/2-es billentyűzetet használok, WinBook márkájú, valami miatt nem akar elromlani. Az elektronikai hulladékok között találtam, valaki ráírta piros filccel, hogy: ROSSZ. Kipróbáltam, de tökéletesen működik, azóta is ezt használom. Több gépem is van, így több billentyűzetem is, de a Genius, Logitech, Microsoft márkájúak már mind elhullottak ugyanennyi használattól, ez meg csak nem akar. Pedig egyáltalán nincs kímélve, éjszakára helyhiány miatt mindig általában valami nagyobb súly fekszik rajta (könyvek, laptop, stb.). Még a gombjai se koptak le, a Microsoft billentyűzetem az 1 évig bírta, aztán eltűnt a gyakran használt gombok felirata.
    Ebben viszont valami hihetetlen élni akarás van, valószínűleg még abból a korszakból származik, amikor a gyártók nem akartak szándékosan rövid élettartamú termékeket gyártani. A mai felhozatal siralmas.

Új hozzászólás Aktív témák