Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz schawo #50 üzenetére

    Nekem is pont ez a problemam:( En 3770-rol valtanek mar es eredetileg a 10 nanos proci volt kituzve celnak de az ice lake meg sehol sincs...
    Nekem ez a 370es alaplap csalad nem szimpi (mert nem lehet majd 8 magosra upgradelni) igy jelenleg a 390-es van tervbe veve. Mert en mar abban sem vagyok biztos hogy jovore jon az ice lake es nem valami 14+++++++os atnevezett kavet kapunk jovore...
    Egyszeruen kezd eleg lenni a folyamatosan varakozasokbol mert a 10 nanosnak is itt kene mar lennie es hiaba hangzik jol ha megint csusztatnak kihullna a hajam:(

    klepto: A z390-es alaplap kell majd a 8 magoshoz. Ugyanugy 14 nanos coffee lesz es a kiszivargott kepek alapjan masodik felev. Varhatoan osz. Viszont minden lesz csak olcso nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák