Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Csapoati #8 üzenetére

    Tudod én azért nem szeretem a Co-op játékokat, mert hiába van sok haverom, sose érünk rá egyszerre egy időpontban vagy éppen más játékkal játszanak vagy az adott játék nem érdekli, engem meg az amit ők tolnak. Szóval nekem ez mindig is kerülendő volt, akármennyire is mocsokmód erőltetik mostanság a multit játékokban.

    Egy nyamvadt értelmes BF1 mecset nem tudunk lenyomni, nem hogy egy co-op játékot végigjátszunk. Francokat.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • Daelion

    őstag

    válasz Csapoati #10 üzenetére

    Ahogy mondtad ez egyén függő.

    Én is sokat játszottam anno haverokkal meg úgy általában netes játékokat de most jutottam oda kb ~2 éve,hogy ez nekem már inkább nyűg és Single playert/solo játszást jobban élvezem még ha neten játszok is.

    Meg nekem nem bejövős az a felfogás ami sok embernek van,hogy állandóan sietni meg skippelni kell mindent.
    Én az vagyok aki elolvassa a quest szöveget,ha szebb grafikájú/dizájnú játékot játszok néha meg szoktam nézni a dolgokat,stb.
    Vagyis szeretek a saját tempómban játszani illetve akkor otthagyni a gépet x percre amikor akarom.

    Emlékszem amikor vagy 4-en vártuk haverokkal a Borderlands 1 megjelenését,ment egyből a coop de kb úgy rohantak mintha már 10x-re vinnék át a játékot és ismerik,~20 percig bírtam azt kiléptem és mentem soloba játszani. :D

    Manapság meg simán nem játszanak már olyan játékokat amit én,én meg azt nem amit ők.

    Destiny 2 az nekem soloba is bejött,amíg tartott legalábbis.

    [ Szerkesztve ]

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Csapoati #8 üzenetére

    jelentem, nekem pont az "egyedül" a lényege .. :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • wolfman

    veterán

    válasz Csapoati #10 üzenetére

    'ha a kutya nem játszana így, akkor nem mozdulna el ebbe az irányba a játékipar.'

    Tudod te mennyire ki van éhezve a játékipar (de leginkább a PCs játékos társadalom) a jó történettel rendelkező, élvezetes és tartalmas single kampányokra? Azért van Co-op mert muszáj erőltetni az internetkapcsolatot, muszáj hogy valamivel erőltessék, hogy ne lehessen másolni a játékokat. A co-op is multi. Egy multit központi szerverrel nem tudsz feltörni és törten használni. Csak közben kinyírták a single játékmeneteket.

    Nekem meg személy szerint hányingerem van ettől amit a 2010-es években kezdtek el nyomatni, hogy amikor játszol, legyél egy közösség tagja, játssz a barátaiddal, akarj jobb leni náluk, győzd le őket játszva, legyél közben egyedi, vegyél ruhákat, fegyver skin-eket, legyél egy boldog család része. Egy játék manapság már nem termék, hanem szolgáltatás. Rámennek a fiatalok tudatalattiára, már táncolni lehet ezekben a mocsok szar Battle-royal lövöldékben, közben meg értelmes tartalom nyomokban található meg benne. Ezekkel a szarságokkal veszik rá vérpistit, hogy hívja meg a haverjait játszani, mert az milyen jó lesz neki meg a haveroknak is és nem csak a suliban de otthon is együtt lehetnek és normális játék helyett ökörködhetnek. A PC játékipar rettenet elment a mulik felé, néha van egy egy Tom Raider, de amúgy meg az eddig szép és jó Single játékokat is kiherélik (ugye ugye BFV és CoD). Részemről gusztustalannak tartom.

    Aztén jönnek az Indie játékokat gyártó garázs csapatok és mérföldekkel jobb játékokat raknak össze, amik reggel éhgyomorra lealázzák a mostani AAA MULTI címeket, csak hát sajnos nincs alattuk annyi lóvé és így nem is lesz oly részletes a mű, mint ahogy lehetne (ugye Hellblade vagy Ghost of a Tale stb.)

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák