Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz Воланд #2 üzenetére

    Azért valljuk be semmit se csinált azért az Apple, hogy ez ne így legyen. Kihoztak egy Macbookot ami fantasztikus csak eszméletlen drága és rétegtermék még a Machez képest is. Ráadásul még csak nem is kiforrott. A Macbook Pro nem újult meg már közel 500 napja és pontosan ugyanolyan mint az első gen., a Mac Prohoz megint nem nyúltak egy jó ideje, ahogy a Macbook Air és Mini se újult meg lényegesen. Azaz a szükséges pici updatek megvannak de ez kevés ahhoz, hogy megugorjanak az eladások. Plusz ugye itt is az a baj, hogy nincs semmi oka senkinek lecserélni a 2-3-4 éves Macjét mivel most is pont ugyanolyan jó szint mint az új generáció. Bár ez inkább az Intel sara. Jól látszik tehát, hogy mivel a Mac is csak egy PC alapvetően pontosan ugyanaz a hatás érződik azért itt is mint az egész PCs piacon.
    De az analógia igaz az iPadre is pedig ott azért van fejlődés rendesen csak éppen az embereknek nincs oka cserélni. Nekem egy iPad Air 2 van és imádom , rengeteget használom így ha kijön az Air 3 meg fogom venni de egy átlag embernek még egy iPad 2 vagy egy retina iPad is tökéletesen teszi a dolgát. Tudom mert édesanyám a mai napid egy first. gen. retinát használ és tökéletesen teszi a dolgát. Egyszerűen nincs oka lecserélni. Nem tudom mi lenne az a fejlesztés ami újra berúgná ezt a döglődő piacot?!

Új hozzászólás Aktív témák