Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #26097408

    törölt tag

    válasz Schuler888 #88 üzenetére

    Duplikalt appokat most soroljam fel tenyleg?
    Minden Google appnak ami fent van a Samsung keszulekeken, van Samsung megfeleloje.
    Google Asisstant...Bixby
    Google Feed bal odlalt...Samsung fele
    Chrome...Samsung fele
    Google Photos...Samsung fele
    Google Calendar....Samsung fele
    Esatobbi.
    Samsung vs Google
    Knox igen az Sasmung only, de en Android egeszerol beszeltem nem iPhone vs Samsung!
    Tehat vegyuk magat a sima android rendszert. IOS 14 ota az IOS jobban fokuszalt a biztonsagra, mint a legujabb android rendszer. Egyedul a custom rendszerek (Lineage, Graphene OS, Linux) biztonsagosabbak az IOS-nel.
    A backuprol csak annyit, hogy volt nem egy ketto androidos telefonom es igen visszarakta az appokat ahogy emlitetted, de a custom launchert mar nekem kellett ujra beallitanom es a sok app data valami atjott valami nem de osszesegeben ujra be kellett mindbe lepnem es beallitanom ahogy voltak. Szoval ahogy irtam koszono viszonyban sincs az Android fele bakcup az IOS felehez kepest. Max ha Titanium backup-ot csinalsz. Ha jol tudom az kepes mindent lementeni de az root nelkul nem egy de majd kijavitanak akik jobban vagjak a temat.

    Ennyit a tajekozatlan ervemrol.

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Schuler888 #88 üzenetére

    "Ez vicces, pont ezert nem hasznalok applet, pedig egy ciklusra kiprobalnam ujra(3G volt) de kompromisszumok sorat kene megkotnom a mostani telom utan."

    Ez mondjuk megint felhasználástól függ. Tollat leszámítva én nem érzem, hogy kompromisszumot kellett volna kötnöm. Note9-ről váltottam iPhone-ra.
    Cserébe viszont rengeteg kényelmi funkciót kaptam, ami Samunál nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák