Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz szbalogh #18 üzenetére

    Jaja, jó is az, ha befér a lapitatyóba. Igazság szerint a Thor 300 RGB-t ebből a szempontból benéztem csúnyán. Késő éjjel rendeltem, káprázó szemekkel, aztán másnak kicsit meglepett, hogy nem TKL-es Thor jött, hanem a numpados RGB verzió. :DDD Azért nem görcsöltem túl, mert cikket írni jó az a numpad eléggé, csak nem ez volt az eredeti cél, ugye, hanem Blue+hordozhatóság.

    Szerintem majd ez az RGB megy a netes/filmezős géphez, a játékos gép kap egy Thor 300 TKL Outemu Redeset, a lapi meg az eredeti terv szerinti Thor 300 TKL Outemu Blue-t - hacsak addig nem találok még jobb olcsó alternatívá(ka)t.

    Membránosból az IBM SK-8820-ra esküszöm. Kb. 6-8 évvel ezelőtt vettem egyet használtan (akkor is már volt pár éves), 500 (!) forintért, másik négyet meg ingyen kaptam. Utóbb kiderült, hogy eBayen ilyen 3-4 ezrekért mennek, ami amúgy még mindig reasonable ár értük: PS/2, nem 6KRO, de több Quake Live EU serleg is be lett vele gyűjtve (ergo játékra is megteszegeti - persze a kifejezetten sokKRO-hoz már nem annyira), gépelni is egész jó vele membrános voltának ellenére, és gyakorlatilag elpusztíthatatlan: nem akarod tudni, hogy mit kapott/kaptak ezek az élettől. Morzsa és hamuhegyek, por, löttyök itt, löttyök ott, ököllel brutál püfölés (nem a bill hibája miatt) és társai - aztán továbbra sincs semmi bajuk sem.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák