Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Vargnatt #39 üzenetére

    Ez egy másik ok amiért nem vagyok FB-on. Nem sok feles időm van, ha pedig van szabad időm, akkor barátokkal vagyok vagy játszom, filmezem, zenét hallgatok. Aki a szabad idejét mások r.hadtul nem fontos napi eseményeinek böngészésével tölti, azokat nevezik loosernek és/vagy kockáknak! Ismerek olyan embert aki már nem tanul, nem dolgozik, nem is keres munkát csak otthon veri a f..zát és FB-ozik egész nap! Siralmas! :(

    De most őszintén, mikor mondta valamikor is valaki, hogy az IWIW a trendi barátok "lájkolgatásáról" szól meg hogy éppen milyen videót szeret? Az IWIW az ismerős kereső és kapcsolattartó oldal, ahol tudhatod hogy a régi iskolatársaid, barátaid éppen hol laknak, mit dolgoznak és segít elérni őket ha akarod és erre - ha éppen normálisan kitöltik a profiljukat - az IWIW megfelelő! Ha nem nézel rá sokat, a funkciója akkor is megmarad, csak be kell állítani hogy kapj E-mailt üzenetekről stb.

    Ha engem kérdeztek, a FB pár év(de lehet hogy egy) múlva el fog tűnni a fenébe, mert úgy is jön valami trendibb, közvetlenebb, megkapóbb f@.zság, amit ajd akkor fogunk szidni, de sajnos ahhoz képest a FB egy ártatlan kis semmi lesz! :(

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák