Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz D1Rect #38 üzenetére

    Elismerem, hogy kevesebb a baleset, ez igazolható statisztikailag, de hogy ez a zéró tolerancia miatt van vagy csak mert kevesebb embernek van pénze üzemanyagra, az már más kérdés. Túl mélyen nem foglalkoztat a kérdés.

    emvy: nem is vitatkozom vele, mindenben van kockázat, de mondjuk a vezetés közbeni mobilhasználat talán még jobban elvonja a figyelmet, ennek ellenére azt egy bírsággal megúszhatod, már ha foglalkozik vele egyáltalán valaki.

    Szerk #41 a statisztika olyan, mint a történelem, mindig azt magyaráznak meg vele, amit akarnak. Ezért nem érdekel.

    Szerk#43.: Túl sok mindent akartak/akarnak már elhitetni velünk, hogy mi miért jó vagy éppen rossz nekünk a statisztika szerint. Bocsásd meg, ha szkeptikus lettem.

    zzoltan2014: én ilyet nem írtam, nem vagyok én senki, csak egy átlagember, aki átlagautót vezet, józan ítélőképességgel, hogy tudjam, mit bírok én és mit az autó.

    Na, téma részemről lezárva, mint mondtam, hál'Isten, nem vagyunk egyformák és nem kívánom, hogy gépek vezessenek helyettünk.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák